В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Колегії та наради

Фото1 Фото2

  16 січня 2020 року, в конференц-залі КНП ММР «ЦПМСД №7» відбулася медична нарада за підсумками роботи у 2019 році. Були висвітлені питання надання медичної допомоги мешканцям Корабельного району та накреслені плани на 2020 рік. В нараді прийняв участь начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР Бабін Анатолій Володимирович. 

  17 січня 2020 р. в КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» відбулась медична нарада за підсумками роботи у 2019 році. У нараді за участю начальника відділу по охороні материнства та дитинства УОЗ ММР Демьянова О.А. обговорено результати роботи за рік, розглянуто здобутки, проаналізовано недоліки, складено плани роботи і намічено основні напрямки підвищення якості надання медичної допомоги, раціонального економічного використання ресурсів та перспективи в умовах реформування.

CalenVacz   13.12.2019 року відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на якій були присутні керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники. На початку наради начальник управління Ірина Шамрай подякувала за роботу головному лікарю дитячої міської лікарні №2 Тетяні Георгієвій та вручила Подяку міського голови та Грамоту управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, значний особистий внесок у надання медичної допомоги дитячому населенню, високий професіоналізм та відданість справі.

logo2  30.10.2019 року в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управляння Ірини Шамрай відбулася позачергова оперативна нарада, на якій були присутні керівники КНП ММР ЦПМСД міста. Серед важливих питань, які були розглянуті – питання надання закладами первинної допомоги гарантованого пакету медичних послуг, погіршення епідеміологічної ситуації по дифтерії в Україні, виконання плану щеплень дитячого та дорослого населення міста.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Інституціональні

«Підсумки роботи галузі охорони здоров’я за 9 місяців 2019 року»

  24 жовтня 2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася підсумкова медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2019 року, на якій були присутні перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, заступник директора Південного міжрегіонального Департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов, начальник управління у м. Одеса та в Одеській області Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Роман Колонтай, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації  Оксана Черненко, керівники міських закладів охорони здоров’я ті їх заступники, фахівці управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

Фото1 Фото2

  24 вересня 2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Ірини Валентинівни Шамрай відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені керівники закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники з медичного обслуговування населення, заступники з поліклінічної роботи, заступники з охорони материнства та дитинства.

Оперативна нарада управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради від 27.08.2019 р.

Фото1 Фото2

  27.08.2019 в конференцзалі УОЗ ММР відбулася оперативна нарада під головуванням начальника управління Шамрай І.В., на якій була розглянута низка важливих питань: стан надання ЗОЗ послуг з тестування на ВІЛ, залученню в галузь охорони здоров’я міста позабюджетних коштів, надання хірургічної та ортопедичної допомоги дітям, стан впровадження в ЗОЗ міста електронної медичної карти, питання кадрового забезпечення, інформація про направлення в реабілітаційні відділення санаторіїв застрахованих осіб.

«Підсумки роботи галузі охорони здоров’я за ІІ кв. 2019 року,
досягнення, досвід та перспективи»

  25 липня 2019 року під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюка Віктора Володимировича відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста у І півріччі 2019 року, на якій були присутні заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Черненко О.І., керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці та головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

re1 Фото2

  16 липня  2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Ірини Валентинівни Шамрай відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені керівники закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники з поліклінічної роботи, з охорони материнства та дитинства.

Фото1 Фото2

26.06.2019 в конференц-залі КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» (вул. Адміральська, 6) відбулась зустріч медичної громади міста з представниками міжнародної медичної гуманітарної організації Médecins Sans Frontières -MSF /«Лікарі без кордонів» щодо лікування гепатиту С у Миколаївській області.

В привітальній промові заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюк В.В. розповів про діяльність MSF у Миколаївській області.

  28 травня 2019 року відбулась оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники з поліклінічної роботи, з охорони материнства та дитинства.

  24.04.2019 року відбулося засідання медичної колегії управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на якому були присутні керівники закладів охорони здоров’я, їх заступники, головні експерти управління охорони здоров’я.

Оперативна нарада
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

11 Фото2

 26 лютого 2019 року відбулась оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники з поліклінічної роботи, з охорони материнства та дитинства.

Медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської
міської ради «Досягнення галузі охорони здоров’я м. Миколаєва
у 2018 році та перспективи розвитку на 2019 рік»

Фото01 ФотоP3

  25 січня 2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Валентинівни Шамрай відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в 2018році, на якій були присутні перший заступник міського голови Володимир Ігорович Криленко, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Чинякова Л.Б., голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Шполянський І.В., заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Стефанович І.О., головні лікарі закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці та головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

Фото1 Фото2

  23.01.2019 року в міській лікарні №5 відбулась медична нарада за підсумками роботи міської лікарні №5 за 2018 рік порівняно з 2017 роком та першочергові завдання на 2019 рік щодо поліпшення медичної допомоги населенню Корабельного та Вітовського районів.

z2

  23.01.2019 р. в КНП ММР "ЦПМСД № 2" відбулася медична нарада,  на якій розглянуті результати діяльності закладу за 12 місяців 2018 р. та визначені основні напрямки роботи на 2019 рік.
  В роботі медичної наради взяли участь начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР, лікарі Центру.
  За вагомий особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров'я, сумлінну працю, високий професіоналізм в наданні кваліфікованої медичної допомоги населенню м. Миколаєва грамотою УОЗ ММР нагороджена Путиленко Л.П. - завідуюча сімейною амбулаторією № 4.

Головний лікар ЦПМСД № 2          Т.І. Дубінець

Фото1 Фото2

  18.01.2019р. у МДП № 3 відбулася підсумкова медична колегія за підсумками роботи у 2018 році.
  У колегії прийняли участь:
- начальник відділу охорони материнства та дитинства УОЗ ММР – Дем’янов О.А.;
- головний лікар МДП № 3 – Шишко Л.Д.;
- заступник головного лікаря з медичної частини – Зінкіна О.П.;
- медичні працівники.
  Доповідь по аналіз роботи закладу у 2018 році робив заступник головного лікаря з медичної частини Зінкіна О.П.
  На підставі вище зазначеного медична колегія прийняла рішення про задовільну роботу МДП № 3 у 2018 році та визначила завдання на 2019 рік.

фото 3  17.01.2019 року відбулася підсумкова медична нарада в КНП ММР "ЦПМСД №7". В нараді прийняв участь начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР Бабін А.В.
  На нараді були проаналізовані результати діяльності центру за 2018 рік. Головний лікар центру Власова О. М. повідомила присутніх про підписання договору с НСЗУ та накреслила плани роботи колективу в нових умовах. Станом на 17.01.2019 року 65% населення Корабельного району заключити декларації з нашим лікарями.
  Окремо висловлюємо подяку нашим колегам з міської лікарні №5 :в.о. головного лікаря Терентьєвій О.В. та її заступникам Потапенко А О. та Довбні В.Г. за участь в нараді.

Фото1 Фото2

  17 січня 2019 року в КНП ММР «ЦПМСД №1» проведена підсумкова медична нарада за 2018 рік за участю начальника лікувально-профілактичного відділу Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Бабін А.В. Були присутні головний лікар КНП ММР «ЦПМСД №1» Пліткіна І.М., заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Сівак о.А., заступник головного лікаря з ЕТН Піпко І.Є., завідуючі амбулаторій та лікарі ЦПМСД №1.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com