В

а

ж

л

и

в

о

 
 

12

  8 лютого 2019 року у міській лікарні № 5 (пр. Богоявленський, 336) відбулося урочисте відкриття жіночої консультації, кабінету мамографії та «Віконця життя»

  На урочистому заході були присутні: міський голова Сєнкевич О.Ф., перший заступник міського голови Криленко В.І., депутат обласної ради Резнік І.Б., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., голова адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Цуканов О.М., представники колективу ТОВ «МСП Ніка-Тера», керівник ТОВ «Торговий дом «Аннона» Волошин І.В., медичні працівники закладів охорони здоров’я міста, працівники міської лікарні № 5 та прості міські жителі.

  Міська лікарня №5 – лікувальний заклад, який надає вторинну амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу за спеціальностями: хірургія, акушерство та гінекологія, ортопедія та травматологія, неврологія, отоларингологія, педіатрія, кардіологія, терапія, інфекційні хвороби, лабораторна діагностика, дерматологія, фізіотерапія, фтизіатрія, функціональна діагностика, ендокринологія та інші.

  Лікарня обслуговує 113100 жителів Корабельного та Вітовського районів, з яких 60295 - жінки.

 

 

12

  В зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я та змінами в роботі первинної ланки надання медичної допомоги лікарі-гінекологи КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» були переведені з 01.10.2018 в штат міській лікарні №5.

  З метою покращення якості надання медичної допомоги жіночому населенню та створення належних умов роботи медичному персоналу, було прийнято рішення створити жіночу консультацію на базі міської лікарні №5.

  Для приведення жіночої консультацій в належний стан, за ініціативою депутата Миколаївської обласної ради Резніка І.Б. та сприянням міського голови Сєнкевича О.Ф., із міського бюджету м. Миколаєва було виділено 200 тис. грн.

  Після тривалої перерви в роботі (більше 4 років) з 01.01.2019 року розпочав свою роботу мамограф для обстеження жінок та раннього виявлення передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз.

  З грудня 2018 року відремонтовано та функціонує «Віконце життя» для дітей, батьки яких опинилися в скрутному становищі та не мають можливості лишати їх в родині.

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та адміністрація міської лікарні №5 вдячні за допомогу в вирішенні проблем Миколаївській міській раді, депутатському корпусу та керівникам ТОВ «МСП Ніка-Тера» та ТД «Аннона» та сподіваються на плідну співпрацю в майбутньому.

 

Фото1 Фото2

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com