В

а

ж

л

и

в

о

 
 

DayMedPrLSHMD 1

  Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, лікарню швидкої медичної допомоги відвідали начальник управління охорони здоров’я Шамрай І.В. та міський голова – Олександр Федорович Сенкевич. Урочисте зібрання присвячене святу відкрив гімн України. Більш ніж 200 співробітників лікарні разом з гостями  вшанували пам'ять колишніх лікарів ургентної служби. Під слова клятви Гіппократа на екрані з’являлися фото Анатолія Головіна, Михайла Криворучко, Сергія Поліщука, Сейрана Бадаляна, Валерія Степаненко, Мережко та Мацедонської…. Після хвилини пам’яті грамотами та подяками відзначив найкращих співробітників міський голова. Слова теплої подяки за важку працю були сказані мером та начальником управління, яка відзначила грамотою управління анестезіолога відділення інтенсивної терапії та реанімації Дмитра Федоренко.

DayMedPrLSHMD 2

  На святі були присутні представники банків, які співпрацюють з лікарнею – «Приват-банк» та «Райфайзен банк –Аваль». Медики були відзначені матеріальними подарунками фінустанов. На зібранні були присутні також спонсори та меценати лікарні, члени наглядової громадської Ради. Так благодійний фонд «Життя 2016», зернотрейдери – «УкрЕксім» та «ТрейдСофтКорн» об'єднали зусилля для придбання унікального обладнання – сканеру вен людини, який коштує 80 тис. грн.. Олександр Антощук черговий раз прийшов з подарунками для лікарні. Це був сучасний УЗ доплер судин для інтраопераційних застосувань в нейрохірургії судин головного мозку.

DayMedPrLSHMD 3

  Благодійний фонд «Позивний Горинич» який був створений народним депутатом Давидом Макар’яном, Олегом Шутяком та Володимиром Білим, відзначив подарунками – чашками з логотипом ургентної допомоги в проекті «червона лінія», та чаєм з кавою, завідуючих всіх відділень лікарні.

DayMedPrLSHMD 4

  Наприкінці свята польська діаспора надала лікарні два нових ліжка у відділення токсикології. Завершив зібрання міський голова словами підтримки медичної спільноти та необхідності змінювати відносини між лікарем та пацієнтом на благо мешканців міста.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com