В

а

ж

л

и

в

о

 
 

131-300x255Жінка – політик. Виклик чи необхідність? Чому виклик? Хіба жінка у конфлікті зі суспільством і їй потрібно кидати виклик? Я уявляю таку собі «Ксену» - політика, яка з мечем напереваги встановлює закони. Це виклик, це необхідність! Жінка прийшла до цього життя з миром, вона сама дарує життя. З 40 тис. років до н.е. по 4 тис. років до н. е. був матріархат, тобто верховенство належало жінці, але вона поступилася верховенством на користь чоловіка в силу своєї фізіології: народження дітей та їх виховання робило жінку безпосередньою і залежною від чоловіка.

         З усіх боків чуєш такі слова: «Місце жінки на кухні!». Але ж хвилиночку… Друзі, скажіть, а хіба не час вже залишити подібні висловлювання в минулому? Хіба вам не здається, що, підтримуючі такі погляди, ми робимо величезний крок назад? Світ змінився. І ми не маємо жодного права приміряти поняття минулих століть на суспільство сучасності.

Якщо колись жінка не могла навіть кроку зробити без чоловіка, то зараз вона має змогу отримати освіту, яку забажає, мати власне житло, авто і. т. і.. А все чому? Тому що жінки вже є на рівні з чоловіками. Я скажу більше, зараз ніхто не здивується розповіді про те, як чоловік сидить вдома, нічого не робить і живе за рахунок жінки. Світ перевернувся. Але політики ніби нічого не помічають і не пускають жінок до керування державою, викрикуючи «жінкам не місце в політиці!». Чого вони так категорично проти? Може бояться? За тисячоліття патріархату чоловіки створили хорошу матеріально-технічну базу і розгубилися. Що робити далі? У сучасному світі багато чоловіків роблять менше, ніж вони можуть, і це тисне на їх психіку, багато з них не знають на що себе витратити. А жінка знає, тому що вона – завжди творча енергія. Дуже важливі зараз жіночі якості такі, як вміння спілкуватися, інтуїтивне вміння побачити проблему в цілому, посидючість, старанність, уміння вникнути в деталі. І на цьому фоні навіщо зараз в політиці чоловічі якості: уміння ризикнути, відвага, витривалість? Вчені довели, що жінки більш стійкі до емоційних навантажень. Саме це вимагає сучасний неспокійний світ, у тому числі й політичний. Тому жінки могли б скласти не аби яку конкуренцію для чоловіків у державних справах.

70a0a4W60961S908

Згадайте, як в дитячому садочку та в школі нас розсаджували «хлопчик-дівчинка», щоб наші маленькі чоловіки не побилися. Так само хочеться зробити і в Раді, дивлячись на чергові баталії депутатів. Я навіть уявляю собі, як жінки в образі Гаяне кладуть край «війні» чоловіків-політиків.

Давайте уявимо собі, що держава – це свого роду сім’я і ми з вами є діти в цій сім’ї, а наші батьки – це ті, хто підтримує порядок, тобто політики. Хіба будуть щасливі діти, якщо сім’я не повна? Якщо нема матері? Жінка турбується про своїх дітей, а чоловік допомагає їх в цьому.

  У наш час створилися усі передумови для прояву жінки в політиці. Політика – це мистецтво управління з врахуванням інтересів усіх шарів суспільства.

99479752

Жінка – це сполучна ланка серед поколіннями та шарами суспільства. Вона розуміє усі потреби дітей, старих, студентів. Як мати турбується про своїх дітей, так жінка-політик турбуватиметься про людей.

На мою думку, вже час покласти край усім упередженням щодо жінок в політиці. Не можна стверджувати, що генії існують тільки серед чоловіків. За кожним видатним чоловіком стоїть його жінка, про яку не згадують, не пишуть в газетах. Та й жоден шедевр не був написаний без музи. Тож може вже час вийти з-за тіні чоловіків та встановити гармонію в суспільстві? Я вірю, що саме жінки зі своїм свіжим поглядом на справи, допоможуть заклопотаним чоловікам навести лад у державі.

Завідуюча сімейною амбулаторією ЦПМСД №2 Раєвська С. О.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com