В

а

ж

л

и

в

о

 
 

В  2012 році в Україні почата реалізація пілотного проекту по регулюванню цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Це надало можливість  громадянам  України, особливо, соціально не захищеним, отримувати ліки за доступними цінами.

Згідно даних головного позаштатного терапевта МОЗ  В. Нетяженка, за період дії проекту збільшилась кількість планових звернень до лікарів осіб з гіпертонічною хворобою, більшість з яких  стала постійно приймати ліки та контролювати рівень артеріального тиску. Зменшилась  кількість викликів бригад швидкої допомоги з приводу гіпертонічних кризів, зменшилась кількість інсультів у пацієнтів, які приймають лікування.

Уряд України  в 2014р. продовжив реалізацію пілотного проекту по частковій компенсації громадянам вартості ліків від гіпертонії.

 Постанова Кабінету  Міністрів України від 25.04.2012р. № 340                             «Про реалізацію пілотного проекту по впровадженню державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», а пізніше  Постанова  Кабінету  Міністрів України від 12.06.2013р. № 554 «Питання удосконалення реалізації  пілотного проекту по впровадженню державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», затвердили перелік лікарських засобів на які розповсюджено дію пілотного проекту.

В даний час дія пілотного проекту розповсюджується на наступні лікарські засоби по міжнародним непатентованим  назвам:

-         Інгібітори  АПФ – еналаприл та лізіноприл;

-         Бета-адреноблокатори  - бісопролол, метопролол, небіволол;

-         Антагоністи кальцію – амлодипін, ніфедіпін;

-         Комбінацію цих препаратів:

  •         еналаприл ( комбінація з гідрохлортіазидом)
  •         лізіноприл  ( комбінація з гідрохлортіазидом)
  •         амлодипін   ( комбінація з лізіноприлом)    

  

Шановні пацієнти!

Якщо Ви хворієте на гіпертонічну хворобу, та постійно приймаєте ліки  під контролем лікаря, і в складі цих препаратів  є будь-який з вище вказаних лікарських засобів, запрошуємо звернутись  до лікувального закладу для отримання рецепта на потрібні ліки. У випадку, якщо  Ви ще не спостерігались у лікаря,  або приймаєте інші препарати, рекомендуємо якнайшвидше  звернутись за медичною допомогою та отримати рецепти.

Рецепт надасть Вам можливість купити ліки зі знижками.

В залежності від вартості медикаментів, препарати поділені на 3 групи:

-         Перша група – лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких підлягає частковому відшкодуванню (90%);

-         Друга група - – лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких підлягає частковому відшкодуванню ( менше 90%)

-         Третя група - лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вартість яких не підлягає відшкодуванню ;

Для отримання рекомендацій  по лікуванню та рецептів  звертайтесь до сімейного лікаря, або  дільничного терапевта в сімейну амбулаторію  за місцем проживання.

Комунальний заклад  Миколаївської  міської ради « Центр первинної   медико-санітарної допомоги № 6» м. Миколаїв вул.. Фрунзе 58, запрошує  всіх пацієнтів району обслуговування  з гіпертонічною хворобою на прийом  до сімейного лікаря, або терапевта в сімейну амбулаторію  за місцем проживання  :      

   -в робочі дні ( згідно з графіком роботи ),

    -в суботу та неділю до чергового лікаря з 9.00 до 11.00.

З понеділка по п’ятницю  з 9.00 по 14.00 за адресою вул. Фрунзе 58 працює лікар тільки  по прийому пацієнтів на  гіпертонічну хворобу  (поза чергою, без попереднього запису).

Підготувала  заступник головного лікаря

з експертизи тимчасової непрацездатності,

лікар терапевт  КЗ ММР «ЦПМСД № 6» м. Миколаєва 

Чемериська Олена Миколаївна

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com