В

а

ж

л

и

в

о

 
 

003Відділення реабілітації МДП № 3 знаходиться у в мальовничому куточку на березі річки Південний Буг. Умови лікування - санаторні.

Оздоровлюються діти з 3-х і до 18 років із захворюваннями опорно-рухового апарата, травної та дихальної систем, серцево-судинної і нервової системи, ЛОР-органів і зору.

Оздоровлюються: діти, які часто і тривало хворіють, підлітки, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та неповних сімей, діти-сироти, діти з багатодітних сімей.

 

Режим роботи відділення - амбулаторно-поліклінічний. За направленням дільничного лікаря або лікаря-спеціаліста дитина протягом 3-4 годин у зручний для батьків час отримує комплекс призначених лікарями-педіатрами-реабілітологами процедур.

У комплекс лікування включаються: різні фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, масаж, спелеотерапія, аероіонотерапія, кисневий коктейль, трав'яний лікарський чай.

У відділенні для успішного лікування дітей колективом відділення реабілітації створений мікроклімат тепла, добра та уваги. Особлива увага приділяється роботі з батьками. Взаєморозуміння, загальні зусилля батьків та медичного колективу відділення реабілітації - запорука успішного і ефективного оздоровлення дитини.

За багато років роботи у відділенні впроваджені різні методики лікування та розроблені свої комплекси лікувальних процедур. Протягом року у відділенні в середньому оздоровлюються 2000 дітей.

За 6 місяців 2014 року в відділенні реабілітації МДП № 3 оздоровилися 884 дитини, з них: дітей-інвалідів - 19, з неповних сімей - 96, з малозабезпечених - 27, з багатодітних - 19, дітей-сиріт - 5.

У червні 2014 оздоровлено 35 дітей з дворового табору ЗОНШ       № 17.

Також проводяться "Дні здоров'я" з дітьми з метою прищепити їм здоровий спосіб життя та елементів зарядки.

Спільними зусиллями лікарів, сестер, всього обслуговуючого персоналу відділення реабілітації, а також батьків, ведеться боротьба за здоров'я наших дітей - основи майбутнього для нашої держави.

001

001

001
001
001

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com