В

а

ж

л

и

в

о

 
 

01За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу.

Так, 16 травня для молоді Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського - у рамках співпраці з МОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та ознайомлювальної  екскурсії -  спеціалістами відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 був проведений  семінар-бесіда на тему: «ВІЛ/СНІД. Чи існує загроза для тебе?».

 

01

 У ході зустрічі завідуюча відділення розповіла про ситуацію з поширення ВІЛ/СНІД в світі, в Україні, в Миколаївській області. Взагалі, метою «Дня пам’яті» є привернення уваги молоді до цієї проблеми.

Обговорені шляхи передачі та руйнівну дію ВІЛ в організмі інфікованої людини. Поставлено акцент на тому, що лідируюче місце серед молоді займає статевий шлях передачі ВІЛ. Приділена увага питанням профілактики хвороби, значення відмови від ранніх та випадкових статевих стосунків, значення добровільного консультування та тестування на ВІЛ, бар‘єрної контрацепції та здорового способу життя.

Висновки молодь зробила сама – загроза ВІЛ-інфікування існує для кожного, але треба бути обізнаним та вміти себе захистити.

02  Бажаючі мали змогу безкоштовно пройти добровільне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію методом «швидкого тесту», який провела медична сестра відділення Дячук Н.В.

           Молодь із задоволенням здійснила екскурсію по кабінетах, познайомившись  з медичним персоналом відділення та запропонованою літературою.

  Зустріч пройшла  у дружній зацікавленій атмосфері та єдності думок в розумінні того, що своє життя кожен повинен зберегти сам, володіючи для цього інформацією.

                         

         

 

0304

05

Братченко Н.В. – завідуюча відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com