В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Oppen drunk 17.07.2020

ЦСЗХ кабінет наркоманов 1

 

 

На базі Центру соціально значущих хвороб (м. Миколаїв вул. 3-я Воєнна, 8) відкрили консультаційний кабінет регіоналного відділення Міжнародної антинаркотичної  Ассоціації.

У консультаційному кабінеті,  можна буде безкоштовно отримати відповіді на ці та інші запитання щодо лікування ☝️різних видів залежностей.

Консультації проводитимуть фахівці Миколаївської філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Організація надає висококваліфіковану допомогу не тільки людям, у яких є проблеми з вживанням наркотиків, але й надає консультації та проводить семінари їхнім родичам, на яких можна отримати інформацію стосовно механізмів формування залежності і зрозуміти як правильно впливати, щоб ця хвороба не прогресувала у сім'ї☝️.

На сьогодні, поширення наркоманії, особливо серед молоді, стає дедалі гострішою проблемою. Цьому сприяє сучасний спосіб розповсюдження наркотичних засобів через інтернет-сайти і месенджери.

Що робити, якщо ви виявили у своїй родині наркомана, алкоголіка або ігромана? Куди звертатися по допомогу? Як себе позиціонувати по відношенню до залежного?

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» здійснює лікування, реінтаграцію ігроманів, алко та наркозалежних, а також ресоціалізацію до повного соціального відновлення особистості.

Безкоштовні консультації за номером телефону: 095 086 93 89

ЦСЗХ кабінет наркоманов 4

ЦСЗХ кабінет наркоманов 4

ЦСЗХ кабінет наркоманов 4

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com