В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

Пологові будинки № 1, 2, 3 Миколаєва, та міська лікарня №5 готуються до впровадження комплексної послуги для батьків новонароджених єМалятко. Нагадаємо, що 24 червня мер Олександр Сєнкевич підписав Меморандум про впровадження пілотного проєкту в нашому місті.

У середу, 1 липня, в. о. директора департаменту з надання адміністративних послуг Володимир Сухарников відвідав міський пологовий будинок № 3 та оглянув, як заклад готується до роботи з сервісом. До інспекції приєдналися начальник управління адміністративних послуг департаменту Ольга Гривач, представники міського управління охорони здоров’я, територіального управління юстиції, відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  • Незабаром почнемо впроваджувати послугу безпосередньо в закладах охорони здоров’я. Сьогодні перевірили облаштування робочого місця, підключення до порталу «Дія». Наразі опрацьовуємо дорожню карту надання послуги. Перевірка допоможе виявити слабкі місця, наприклад, щодо технічної підготовки установ, що будуть одразу усунені, — розповів Володимир Сухарников.

Співробітник ДРАЦСу на місці протестувала процес оформлення документів, заповнивши лише одну заяву, до якої вносяться відомості про батьків дитини.

Уже зовсім скоро життя новоспечених батьків суттєво полегшиться. Відразу після виписки з пологового вони на місці отримуватимуть пакет документів, які дотепер доводилося оформляти в кількох різних інстанціях.

  • Свідоцтво про народження дитини, унікальний номер запису в єдиному державному демографічному реєстрі, податковий номер, встановлена належність до громадянства, й окремо, поки що не через портал «Дія» надаватиметься послуга щодо реєстрації місця проживання, — детально пояснив керівник ДНАПу. — Безпосередньо в пологовому прийматимуть документи, ми відпрацьовуватимемо й за бажанням заявника будемо направляти поштою чи видавати на руки.

У подальших планах - налагодження взаємодії з органами соціального захисту населення міста, щоби впровадити ще й миттєве оформлення соціальних виплат на дитину.

За словами директора пологового будинку № 3 Олега Іщенка, заклад готовий до впровадження комплексної послуги, яка максимально спростить життя містянам.

  • Ми дуже цього чекаємо і з задоволенням долучимося до ініціативи, що заощадить час молодих батьків для більш важливих справ, — каже він.

Джерело матеріалу офіційний сайт Миколаївської міської ради: https://mkrada.gov.ua/news/12834.html

Фото1 Фото2

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com