В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Застерегти, допомогти, порадити.  Саме під  таким гаслом    Заводський РЦЗ систематично проводить інформаційні семінари для безробітних свого району . Метою таких заходів є акцентування уваги учасників семінару на те, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя, більш конкурентоспроможні на ринку праці та мають більше переваг при працевлаштуванні.

Так 25 жовтня 2016 року, на базі Заводського районного центру зайнятості, за участі сімейного лікаря комунального  закладу  Миколаївської  міської  ради  «Центр  первинної  медико – санітарної  допомоги  № 6» Дзюби  Аліни  Леонідівни був проведений черговий профінформаційний семінар «Здоровий спосіб життя запорука  професійних  успіхів»

Темою семінару стала проблематика захворюваності на найпоширюваніші хвороби сьогодення – гіпертонія, діабет та ожиріння  та профілактика їх виникнення. Учасники семінару більш детально дізналися про фактори, що можуть стати причиною виникнення цих хвороб. Також дізналися про особливості діагностики та лікування хворих саме на базі КЗ ММР «Центру  первинної  медико – санітарної  допомоги  № 6».

Також Аліна Леонідівна розповіла присутнім про те, яке велике значення для збереження здоров’я людини має спосіб її життя. Акцентувала увагу безробітних на те що здоровий спосіб життя - це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі.

 Підводячи підсумки семінару учасники заходу дійшли висновку, що стан здоров’я людини впливає на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості. Тому не потрібно нехтувати елементарними правилами збереження власного здоров’я.

           В заході прийняли участь 20 безробітних. Всі присутні отримали іформаційні матеріали щодо інформування і профілактики розповсюдження різних захворювань, сприяння збереження належного стану свого здоров’я.      Дана тема семінару виявилась надзвичайно актуальною, важливою та пізнавальною. Адже від інформації, яку почули, залежить успішність професійної реалізації людини.

 

Провідний  фахівець  з  питань

профорієнтації відділу

активної  підтримки  безробітних                                                                 І.М.Лук’ян

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com