В

а

ж

л

и

в

о

 
 

В лікуванні, медичній реабілітації та профілактиці захворювань важлива роль належить фізичним факторам; вони клінічно ефективні, найбільш фізіологічні, патогенетично направлені, підвищують імунний захист організму, економічно вигідні та доступні.

Дякуючи новітнім досягненням в області медичної фізики та електроніки, клінічної фізіології, розроблені комплекси комбінованої фізіотерапії, створені нові моделі фізіотерапевтичної апаратури.

 

В зв’язку з реформуванням медицини, наближенням медичних послуг (в тому числі фізіотерапії) до населення, створенням сімейних амбулаторій ЦПМСД №4 отримано нові фізіотерапевтичні апарати.

Це апарат для комбінованої (електро- та ультразвукової терапії) Soleo Sono Stim (5 апаратів) та магнітотерапевтичний апарат Dimap D 2000(5 апаратів).

Апарати розміщені в Центрі та в кожній сімейній амбулаторії; на них працюють висококваліфіковані медичні сестри з фізіотерапії, які пройшли стажування для роботи на даних апаратах.

Апарат SoleoSonoStim – це сучасний інноваційний комбінований прилад для електро- та ультразвукової терапії.

Кольоровий сенсорний екран відображає всі необхідні для терапії параметри. Індивідуальна настройка програми запуску та просте меню забезпечує зручність роботи з приладом.

Слід відмітити інновацію в області ультразвукової терапії: одна ультразвукова головка для двох частот – 0,8 і 2,4 МГц та легконастроювана глибина впливу.

В режимі електротерапії є можливість двухканальної  терапії; доступна перемінна, паралельна та роздільна активація каналів.

Дуже важливо, що апарат розрахований для проведення комбінованої (електро- та ультразвукової) терапії одночасно.

На протязі 2013 року на апаратах Soleo Sono Stim фізіотерапевтичною службою ЦПМСД №4 (з урахуванням всіх сімейних амбулаторій) відпущено 19044 процедури (в тому числі ультразвукової терапії, діадінамотерапії, електростимуляції, гальванізації та комбінованої терапії).

Таким чином апарат Soleo Sono Stim забезпечує якісне та чітко індивідуалізоване лікування хворих.

Магнітнотерапевтичний апарат DimapD 2000 являє собою електробіологічну установку, призначену для генерування імпульсних магнітних полів низької частоти. Такі поля від прикладених аплікаторів безболісно проникають в тіло людини, не визиваючи побічних ефектів.

За рахунок глибокого проникнення в тканини та лімфатичну систему магнітні поля забезпечують інтенсифікацію міжклітинного обміну та кровообігу, що сприяє покращенню постачання всіх тканин та органів киснем.

Великий вибір програм дозволяє використовувати апарат для широкого спектру показань. Чутливість людей до дій магнітних полів відрізняється – тому важливо, що апарат дає можливість підібрати оптимальні параметри впливу магнітотерапії.

Терапія при допомозі магнітних полів практично не дає небажаних наслідків і чинить лише позитивний ефект.

Слід відмітити хороший дизайн апарату, компактність, простоту використання та зручність аплікаторів, що дає можливість використовувати їх на різні ділянки тіла.

В 2013 році на апараті Dimap D 2000 фізіотерапевтичною службою ЦПМСД №4 (з урахуванням всіх сімейних амбулаторій) відпущено 9671 процедуру.

Найчастіше використовувались програми «А» і «В», розроблені для щоденного використання та дуже прості в управлінні; рідше – індивідуальні програми.

Відмічено високу ефективність магнітотерапії при судинній патології, дегенеративно-дістрофічній патології хребта, захворюваннях суглобів та інших захворюваннях.

Використання магнітотерапії фізіологічне, та дуже ефективне також у зв’язку з тим, що по-перше за останні 500 років напруження магнітного полі Землі знизилось на 50%; по-друге магнітотерапія зменшує вплив «паразитарних» магнітних полів.

Таким чином, впровадження в лікувальну практику фізіотерапевтичної служби ЦПМСД №4 апаратів Soleo Sono Stim та Dimap D 2000 розширило діапазон надання фізіотерапевтичної допомоги в Центрі, підвищило її якість, надало можливість використання нових методик.

Сучасна фізіотерапія економічно вигідна та доступна.

Лікарям різних спеціальностей потрібно належним чином оцінювати значимість фізіотерапії та фізіопрофілактики.

Лікар з фізіотерапії

ЦПМСД №4                                                               Н.С. Швець

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com