В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

Пологові будинки № 1, 2, 3 Миколаєва, та міська лікарня №5 готуються до впровадження комплексної послуги для батьків новонароджених єМалятко. Нагадаємо, що 24 червня мер Олександр Сєнкевич підписав Меморандум про впровадження пілотного проєкту в нашому місті.

У середу, 1 липня, в. о. директора департаменту з надання адміністративних послуг Володимир Сухарников відвідав міський пологовий будинок № 3 та оглянув, як заклад готується до роботи з сервісом. До інспекції приєдналися начальник управління адміністративних послуг департаменту Ольга Гривач, представники міського управління охорони здоров’я, територіального управління юстиції, відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  Середнебезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна. Квітковий пилок в період цвітіння амброзії, який припадає на середину серпня і триває аж до жовтня місяця, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини.

СлайдRes1

  Управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради підпорядковані 18 комунальних некомерційних підприємств - 57 окремо стоячих будівель, що потребують оснащення доступності та 3 КП «ДП стоматологічні поліклініки №№ 1,2,3»

         На теперішній час з них:

26 червня Стоп наркотики

26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням

26 червня 2020 року відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням.

Цей день був заснований в 1987 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність та співробітництво з метою створення міжнародного суспільства, вільного від вживання наркотиків.

Мета цього дня посилити діяльність у напрямі боротьби з наркоманією, піднятти рівень поінформованості, особливо серед молоді, щодо негативного впливу наркотичних речовин на організм людини.

Залежність від психоактивних речовин (наркотиків) — це хронічне захворювання, що проявляється в непереборному бажанні вживати наркотичні речовини, незважаючи на негативні соціально-медичні наслідки.

Гадюка 1 1 Літо. Спека. Дорослі з дітьми масово виїжджають на  відпочинок за місто, в ліс чи до водойм, а саме в таких місцях мешкає чимало змій. Гадюку звичайну, мідянку, вужа, веретільницю (власне, це не змія, а безнога ящірка) усе частіше можна зустріти на городах, подвір’ях, де є побутове сміття, звалище будівельних чи інших матеріалів, на берегах річок та озер, сінокосах, узліссях. До отруйних відносяться гадюка звичайна та мідянка.
Щороку від укусів змій страждає сотня людей. У зв’язку із цим дуже важливо розрізняти зміїні укуси та вміти своєчасно надати домедичну допомогу потерпілому і намагатися якнайшвидше доставити його до лікарні.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 133 від 19.07.95
м. Київ


Про затвердження Переліку особливо небезпечних,
небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб
людини і носійства збудників цих хвороб

yong1

Телефон довіри: 0512 24-80-21, 0933188770.

  Соціальна дистанція є обтяжливою для всіх, особливо для підлітків, які звикли спілкуватися з друзями чи однолітками. Тому психологи дали поради, як батьки можуть допомогти своїм старшим дітям пройти через це.

  Пандемія COVID-19 та примусова соціальна дистанція змінили спосіб життя сімей. По всьому світу повсякденне життя було поставлено на паузу, в той час, як сім'ї продовжують залишатися вдома, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу.

  Проте підліткам може бути складно пережити цей період, відокремившись від світу. Діти починають сумувати за своїми друзями, стають дратівливими чи залипають у смартфонах чи ноутбуках. Тому нижче опубліковані кілька порад для батьків, які допоможуть впоратися з цією ситуацією.

MinZdorUk  Міністерство цифрової політики України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», як доступна за посиланням.
Кожний громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на онлайн-платформі доступна програма «Цифрова грамотність державних службовців» на базі інструментів Google.
  Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. З усім різноманіттям онлайн-інструментів допоможе розібратися сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач.

Для чого це вам?

Фото1

Inos foreng

NCZU  Відповідну Постанову прийняв Кабінет Міністрів України на засіданні 25 березня. Прийняття цієї Постанови Національна служба здоров’я ініціювала своїм листом ще у лютому 2019 року. Цим рішенням кошти, які були передбачені на забезпечення препаратами інсуліну пацієнтів з цукровим діабетом у Програмі медичних гарантій, були спрямовані у субвенцію для регіонів.

kov19-6.JPGНаціональна служба здоров'я України рекомендує працівникам установ, підприємств, організацій для профілактики коронавірусу дотримуватись:
- вітайтеся з колегами безконтактно;
- мийте руки до входу в кабінет або приміщення. Не торкайтеся чистими руками перил, ручек дверей тощо;
- регулярно дезінфікуйте поверхні в тих місцях, де ви знаходитесь, та поверхні приладів та пристроїв, на яких працюєте (наприклад, це можуть бути дверні ручки, поручні, столи, підвіконня, клавіатура, смартфон, пульт управління, касовий апарат тощо);
- регулярно провітрюйте приміщення;
- максимально використовуйте онлайн-ресурси для проведення нарад, конференцій та ін.
- не проводьте зборів колективів;
- якщо працюєте з людьми, подбайте про власний захист та тримайте дистанцію;
- подбайте про безпечний прийом їжі на роботі.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com