В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1

Inos foreng

NCZU  Відповідну Постанову прийняв Кабінет Міністрів України на засіданні 25 березня. Прийняття цієї Постанови Національна служба здоров’я ініціювала своїм листом ще у лютому 2019 року. Цим рішенням кошти, які були передбачені на забезпечення препаратами інсуліну пацієнтів з цукровим діабетом у Програмі медичних гарантій, були спрямовані у субвенцію для регіонів.

kov19-6.JPGНаціональна служба здоров'я України рекомендує працівникам установ, підприємств, організацій для профілактики коронавірусу дотримуватись:
- вітайтеся з колегами безконтактно;
- мийте руки до входу в кабінет або приміщення. Не торкайтеся чистими руками перил, ручек дверей тощо;
- регулярно дезінфікуйте поверхні в тих місцях, де ви знаходитесь, та поверхні приладів та пристроїв, на яких працюєте (наприклад, це можуть бути дверні ручки, поручні, столи, підвіконня, клавіатура, смартфон, пульт управління, касовий апарат тощо);
- регулярно провітрюйте приміщення;
- максимально використовуйте онлайн-ресурси для проведення нарад, конференцій та ін.
- не проводьте зборів колективів;
- якщо працюєте з людьми, подбайте про власний захист та тримайте дистанцію;
- подбайте про безпечний прийом їжі на роботі.

WaterФормальдегід – це хімічна речовина, яка оточує людину усюди. Він використовується, як антисептик і консервант.

Найбільша концентрація речовини зосереджується в меблях (неякісного виробництва), міському смозі, тютюновому димі (в тому числі від електронних сигарет), вихлопних газах автомобілів, поблизу відкритих камінів і газових плит.

Отруєння формаліном може статися від вдихання запаху нових покриттів для підлоги, деяких косметичних засобів і побутової хімії, клею, добрив і лікарських препаратів.

pregnant  24 українські породіллі з 1000 - це дівчатка у віці від 15 до 19 років. У такій ситуації може опинитися кожна. Природно, якщо це лякає. Психологи та лікарі знають, що робити далі, а закони України — захищають від необдуманих рішень.
Спочатку слід переконатися у вагітності: перші ознаки схожі на ті, що відчувають підлітки через фізіологічні особливості свого віку. Тож чому панікувати даремно, куди й до кого звертатися, і як закон дивиться на аборти неповнолітніх?
Тест на вагітність.

  Деякі ознаки вагітності дуже схожі на ті, що переживають більшість дівчат-підлітків у своєму віці. Через це можна або прогавити перші місяці вагітності або, навпаки, сплутати її з іншими фізіологічними процесами.

stopDrunk

 

  За різними оцінками, приблизно у 20% дітей і підлітків у світі є психічні розлади або проблеми. Близько половини психічних розладів починається у віці до 14 років.

  Що ж таке психоактивні речовини та як дізнатись, чи вживає ваша дитина наркотики?

rab docum   На роботу? – Транспорт. В магазин? – Якнайближчий. На роботі закінчились канцтовари? – Стажер збігає. Цікаво, для чого ми впродовж дня економимо енергію й уникаємо зайвих рухів, якщо увечері все одно почуваємося стомленими і сідаємо перед ТБ?

  Справа в тому, що інформаційна ера суспільства найбільше цінує інтелект, а не силу. Це спричинило появу так званих «офісних планктонів» і хвороби 21 століття із замислуватою назвою «гіподинамія», або «хвороба цивілізації».

  Нещодавно вчені постановили, що брак фізичної активності сприяє розвитку онкологічних захворювань. Найбільше страждає серцево-судинна система, опорно-руховий апарат, стравохід, нирки. Не кажучи вже про ожиріння, варикоз, перерозподіл маси тіла (збільшуються сідниці та бедра), деякі «незручні хвороби»…

food1Речовини, які містяться в цих продуктах пригнічують активність вільних радикалів – молекул, які, приєднуючись до клітин організму, викликають пошкодження їх структури, приводячи до характерних                для раку змін.

Вчені радять включати в свій щоденний раціон харчування прості продукти, пише healthystyle.info. Медики склали наступний протираковий список:

Всі види капусти. Капуста – один з кращих овочів, коли мова йде про запобігання раку. Практично в кожному її вигляді містяться вітаміни С, В і К, магній, калій та інші корисні нутрієнти, при цьому в капустяних

овочах присутні ферменти, які змушують організм швидше позбавлятися від небажаних сполук. Наприклад, капуста нейтралізує дію канцерогенних компонентів, що утворюються при смаженні м’яса. Найбільш виражений ефект капустяних – в захисті від раку легенів, простати і кишечника.

Вчені б’ють на сполох: щороку довкілля все більше забруднюється. Ми можемо нарікати на великі підприємства, що викидають відходи в атмосферу та водойми, на компанії, що вирубують ліси та вбивають тварин, на організації, що безжально видобувають невідновні природні копалини тощо.            А можемо почати з себе і зробити маленький крок до покращення стану навколишнього середовища, та зменшити загрозу розвитку захворювань, у тому числі онкологічних.

1.Оптимальна кількість води

Економимо воду та електроенергію на її кип’ятіння. Якщо ми хочемо заварити одне горнятко чаю чи кави і набираємо для цього половину, а то й цілий чайник води, то отримаємо натомість подвійну втрату: 1) час, протягом якого нагріватиметься зайва вода; 2) електроенергія (читай: гроші), що потрібні для нагрівання надлишкової кількості води.

cancer  Краще здійснювати профілактику захворювань, ніж їх лікувати. Для профілактики взагалі будь-яких хвороб необхідно мати повноцінний 8-годинний сон, вчасно та повноцінно харчуватися, дотримуватися режиму праці та відпочинку, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі та намагатися приділяти час заняттям спортом.
  Одним з найбільш розповсюджених онкологічних захворювань є рак легенів. Це злоякісна пухлина, що при відсутності своєчасної діагностики та лікування призводить до смерті.
  Щоб запобігти раку легенів потрібно уникати паління та місць, де активно вживають тютюнові вироби. Також, в зоні ризику ті особи, що працюють на підприємствах зі шкідливим повітрям. Кожен має робити флюорограму щороку та радити це своєму оточенню.

centr gromadskogo zdorovya

  За повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров’я станом на 11 січня 2020 року виявлено 41 випадок пневмонії у м. Ухань (провінція Хубей, Китай), дослідження яких, методом секвенування геному, виявило новий коронавірус (nCoV).

  Більшість із захворілих - відвідувачі, працівники та постачальники оптового ринку морепродуктів та живих тварин. Усіх хворих госпіталізовано, 7 з них у критичному стані, одна людина померла - 61-річний чоловік, який регулярно відвідував оптовий ринок морепродуктів. Ринок було закрито 1 січня для санітарної обробки та дезінфекції (понад 600 торгових майданчиків та 1500 працівників).

  Наразі продовжується ідентифікація збудника та визначення джерела захворювання. Новий коронавірус відрізняється від збудника грипу, пташиного грипу, аденовірусної інфекції, важкого гострого респіраторного синдрому (SARS-CoV), близькосхідного респіраторного синдрому (MERS-CoV) та інших поширених захворювань органів дихання. Перший випадок зафіксовано 8 грудня 2019 року, останній - 2 січня 2020 року.

29640c545f95ca9204b57e21fdc9e584_1577355052_100.jpeg  Інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень визначено пріоритетними напрямами. Вони будуть безоплатними для українців. Національна служба здоров'я України оплатить лікарням ці послуги за підвищеним тарифом. У Програмі медичних гарантій на це виділено близько 1 мільярда гривень.

  Впровадження ранньої діагностики онкозахворювань дає можливість врятувати тисячі життів наших громадян. Саме тому інструментальні дослідження для ранньої діагностики новоутворень - мамографія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія та бронхоскопія - визначено пріоритетними послугами та будуть безоплатними для українців. На це у Програмі медичних гарантій, що у повному обсязі запрацюють у 2020 році, виділено близько 1 мільярда гривень.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com