В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  «Віконця життя», для анонімного прийому дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині, функціонують в усіх пологових будинках міста, міській дитячій лікарні № 2 та міській лікарні № 5.  

  «Віконце життя» обладнане спеціальною теплою ковдрою, пелюшкою. Туди кладеться дитина. Віконце закривається - спрацьовує датчик, далі ця дитина потрапляє до турботливих рук медпрацівників та отримає надію на життя.

  «Віконця життя» працюють в 5-ти закладах за наступними адресами:

DonKrov1Медична статистика має відомості, що  один з трьох жителів Землі хочаб один раз протягом життя потребує отримання переливання крові або компонентів крові. Існують категорії хворих і постраждалих в різних аваріях людей, для яких застосування крові донорів, а також засобів і/ або компонентів крові обов’язково і забезпечує успіх необхідного спеціалізованого лікування.

  • Перш за все, в переливанні донорської крові потребують жінки, які втратили велику кількість крові під час пологів;
  • Часто переливання крові потрібно людям, які постраждали в результаті нещасних випадків, отримали травми, втратили багато крові під час будь-яких аварій і катастроф.
  • Нерідко переливання крові потрібно онкологічним хворим.
  • Необійтися без переливання донорської крові або препаратів крові при багатьох специфічних захворюваннях крові, до яких відносяться лейкемія,  гемофілія,  апластична анемія.
  • Іноді  переливання  донорської  крові  потрібно  при  складних захворюваннях  з  хронічним  перебігом.
  • Абсолютно необхідна донорська кров при проведенні операці опересадці кісткового мозку.
  • Дуже важлива донорська кров та можливість своєчасного її переливання при багатьох оперативних (хірургічних) втручань, серед яких і кардіохірургія, та ендопротезування, та інші складні операції.

mushrooms2

В Україні з початку року зареєстровано 161 особу постраждалу внаслідок отруєння дикорослими грибами, з них п'ятеро людей померло.

Захворювання на рак молочної залози займає перше місце в структурі онкологічної захворюваності та смертності серед жінок. Щорічно в Україні реєструється понад 14,5 тис. нових випадків раку грудної залози (РГЗ), серед них 25 % у жінок репродуктивного віку та щорічно помирають понад 5,5 тис. жінок, з них понад 20 % – в репродуктивному віці. Не дивлячись на те, що злоякісні новоутворення молочної залози (РМЗ) відносяться до візуальних локалізацій, на профоглядахвиявляєтся до 50 % хворих жінок.

         В Миколаєвіщорічно спостерігається висока питома вага виявляємостіраку молочної залози в занедбаних стадія. На жаль, кількість занедбаних випадків захворювання продовжує зростати з кожним роком. Залишається високим й показник смертності від новоутворювань молочної залози. Нагадуємо, що систематичне відвідування лікаря загальної практи-сімейного лікаря з метою планового медичного огляду, дозволяє лікарю виявити захворювання молочної залози на ранній стадії та своєчасно розпочати лікування.

лептоспіроз громадськеВлітку та восени підвищується захворюваність на лептоспіроз - небезпечну для життя інфекційну хворобу. Станом на 08.09.2020 в Міській лікарні №5 м. Миколаєва  перебуває у відділі реанімації жінка 28 років, яка захворіла на лептоспіроз. Це вже другий пацієнт з захворюванням на лептоспіроз, який поступив в Міську лікарню №5 у 2020 році. Першим був чоловік 52 років, який лікувався з 24.07.2020 по і виписаний з одужанням 07.08.2020. 

Comp Childs

Алгоритм дій керівників закладів загальної середньої освіти у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника ЗЗСО ознак гострого респіраторного захворювання згідно рекомендацій зазначених в  листі Міністерства освіти і науки України  від 28.08.2020 № 1/9-400.


  І.Дії керівника ЗЗСО в разі отримання позитивного тесту на SARS-CoV2 у здобувача освіти:

У разі отримання позитивного результату тестування на SARS-CoV2 здобувача освіти необхідно:

Oppen drunk 17.07.2020

ЦСЗХ кабінет наркоманов 1

 

 

На базі Центру соціально значущих хвороб (м. Миколаїв вул. 3-я Воєнна, 8) відкрили консультаційний кабінет регіоналного відділення Міжнародної антинаркотичної  Ассоціації.

У консультаційному кабінеті,  можна буде безкоштовно отримати відповіді на ці та інші запитання щодо лікування ☝️різних видів залежностей.

Консультації проводитимуть фахівці Миколаївської філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Організація надає висококваліфіковану допомогу не тільки людям, у яких є проблеми з вживанням наркотиків, але й надає консультації та проводить семінари їхнім родичам, на яких можна отримати інформацію стосовно механізмів формування залежності і зрозуміти як правильно впливати, щоб ця хвороба не прогресувала у сім'ї☝️.

Фото1 Фото2

Пологові будинки № 1, 2, 3 Миколаєва, та міська лікарня №5 готуються до впровадження комплексної послуги для батьків новонароджених єМалятко. Нагадаємо, що 24 червня мер Олександр Сєнкевич підписав Меморандум про впровадження пілотного проєкту в нашому місті.

У середу, 1 липня, в. о. директора департаменту з надання адміністративних послуг Володимир Сухарников відвідав міський пологовий будинок № 3 та оглянув, як заклад готується до роботи з сервісом. До інспекції приєдналися начальник управління адміністративних послуг департаменту Ольга Гривач, представники міського управління охорони здоров’я, територіального управління юстиції, відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

  Середнебезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна. Квітковий пилок в період цвітіння амброзії, який припадає на середину серпня і триває аж до жовтня місяця, має надзвичайно високу алергенну дію на організм людини.

СлайдRes1

  Управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради підпорядковані 18 комунальних некомерційних підприємств - 57 окремо стоячих будівель, що потребують оснащення доступності та 3 КП «ДП стоматологічні поліклініки №№ 1,2,3»

         На теперішній час з них:

  З 1 квітня пацієнт не обмежений у виборі медичного закладу, до якого він може звернутись з електронним направленням для отримання спеціалізованої допомоги безоплатно. Це може бути медзаклад комунальної або приватної форми власності, чи лікар, який має власну практику. Пацієнт обирає медзаклад самостійно. Проте безоплатно йому нададуть там допомогу лише у тому випадку, якщо цей заклад уклав договір з НСЗУ на відповідний пакет послуг.

  Його виписує лікар первинки, з яким укладена декларація, або лікуючий лікар. А пацієнт вільно обирає медичний заклад, в якому проходити обстеження чи лікування, незалежно від місця реєстрації.

  Детальніше про те, як отримати та реалізувати електронне направлення, дивіться у відео.

26 червня Стоп наркотики

26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням

26 червня 2020 року відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням.

Цей день був заснований в 1987 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність та співробітництво з метою створення міжнародного суспільства, вільного від вживання наркотиків.

Мета цього дня посилити діяльність у напрямі боротьби з наркоманією, піднятти рівень поінформованості, особливо серед молоді, щодо негативного впливу наркотичних речовин на організм людини.

Залежність від психоактивних речовин (наркотиків) — це хронічне захворювання, що проявляється в непереборному бажанні вживати наркотичні речовини, незважаючи на негативні соціально-медичні наслідки.

Гадюка 1 1 Літо. Спека. Дорослі з дітьми масово виїжджають на  відпочинок за місто, в ліс чи до водойм, а саме в таких місцях мешкає чимало змій. Гадюку звичайну, мідянку, вужа, веретільницю (власне, це не змія, а безнога ящірка) усе частіше можна зустріти на городах, подвір’ях, де є побутове сміття, звалище будівельних чи інших матеріалів, на берегах річок та озер, сінокосах, узліссях. До отруйних відносяться гадюка звичайна та мідянка.
Щороку від укусів змій страждає сотня людей. У зв’язку із цим дуже важливо розрізняти зміїні укуси та вміти своєчасно надати домедичну допомогу потерпілому і намагатися якнайшвидше доставити його до лікарні.

Держава гарантує безоплатну медичну допомогу у лікаря первинної ланки - це сімейний лікар, терапевт, педіатр. До переліку послуг, які надає такий лікар, зокрема, входить:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 133 від 19.07.95
м. Київ


Про затвердження Переліку особливо небезпечних,
небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб
людини і носійства збудників цих хвороб

yong1

Телефон довіри: 0512 24-80-21, 0933188770.

  Соціальна дистанція є обтяжливою для всіх, особливо для підлітків, які звикли спілкуватися з друзями чи однолітками. Тому психологи дали поради, як батьки можуть допомогти своїм старшим дітям пройти через це.

  Пандемія COVID-19 та примусова соціальна дистанція змінили спосіб життя сімей. По всьому світу повсякденне життя було поставлено на паузу, в той час, як сім'ї продовжують залишатися вдома, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу.

  Проте підліткам може бути складно пережити цей період, відокремившись від світу. Діти починають сумувати за своїми друзями, стають дратівливими чи залипають у смартфонах чи ноутбуках. Тому нижче опубліковані кілька порад для батьків, які допоможуть впоратися з цією ситуацією.

MinZdorUk  Міністерство цифрової політики України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», як доступна за посиланням.
Кожний громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за сучасним форматом – освітні серіали. Наразі на онлайн-платформі доступна програма «Цифрова грамотність державних службовців» на базі інструментів Google.
  Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. З усім різноманіттям онлайн-інструментів допоможе розібратися сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач.

Для чого це вам?

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com