В

а

ж

л

и

в

о

 
 

 

тромболізис на сайт признакм інсульту10.09.2020 в Міській лікарні № 1 проведено тромболітичну терапію пацієнту, який був доставлений з ішемічним інсультом в межах «терапевтичного вікна», що дало можливість спостерігати практично миттєве поліпшення стану пацієнта, зникли грубі неврологічні порушення.

Хворий, чоловік 60 р., був доставлений до ангіо-неврологічного відділення бригадою швидкої медичної допомоги зі скаргами на слабкість в лівих кінцівках та порушення мови, які з’явились 2 години 15 хвилин тому. На момент надходження стан хворого важкий: порушення свідомості та сприйняття лівої половини простору, грубий перекіс обличчя, відсутність рухів в лівих кінцівках, грубе порушення мовлення, порушення чутливості лівих кінцівок. Ургентно проведено КТ головного мозку, загальний аналіз крові, цукор крові. Невідкладно розпочата тромболітична терапія. Під час введення препарату стан хворого поліпшився: повністю відновились рухи, м’язова сила та чутливість в лівих кінцівках, відновилась мова та сприйняття простору, симетричність обличчя. Протягом доби стан хворого стабільний, хворий почувається добре. На контрольному КТ ускладнень тромболітичної терапії немає.

Тромболізис проведено препаратом Актилізе у відповідній дозі за державні кошти (вартість проведеного лікування складає 27 тис. грн.)

Найважливішою умовою для проведення тромболітичної терапії є введення препарату в перші 3 години від початку симптомів - так зване "терапевтичне вікно". Для цього потрібна злагоджена робота родичів хворого, сімейних лікарів, лікарів швидкої медичної допомоги на догоспитальном етапі. Черговим прикладом такої злагодженої роботи є останній випадок тромболітичної терапії в Міській лікарні №1.

На даний час пацієнт продовжує лікування в умовах ангіо-неврологічного відділення.

Бажаємо пацієнту одужання, медикам – подальших успіхів!

Нагадаємо що лікування гострого мозкового інсульту визначено пріоритетним та у рамках Програми державних гарантій медичного обслуговування населення оплачуються НСЗУ - підтвердження діагнозу, лікування та реабілітація у гострому стані. Для пацієнта ці послуги повністю безоплатні.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com