В

а

ж

л

и

в

о

 
 

До уваги застрахованих осіб та членів їх сімей!

ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД 13.07.2017 РОКУ №39 ЗАТВЕРДЖЕНО

Новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм  за  рахунок коштів Фонду соціального страхування України

З 1 січня 2018 року забезпечення застрахованих осіб відновлювальним лікуванням  після перенесених захворювань та травм буде здійснюватися за новим принципом – "гроші ходять за людиною". Відновлювальне лікування здійснюється для застрахованої особи БЕЗКОШТОВНО. Для отримання реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно зможе обирати санаторно-курортний заклад відповідного профілю лікування (перелік санаторіїв http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/952253 ).

Покрокові дії

КРОК 1 В період стаціонарного лікування, лікарсько-консультативна комісія (далі ЛКК) лікувально - профілактичного закладу відповідно до медичних показань приймає рішення про необхідність направлення застрахованої особи на лікування в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу.

КРОК 2 Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду, про потребу зазначеної особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю.

КРОК 3  Не пізніше наступного дня після отримання інформації від лікувального закладу, представник органу Фонду відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров’я, для: - надання роз’яснень  про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням за рахунок коштів Фонду та оформлення заяви про отримання  реабілітаційного лікування, яка направляється на узгодження до реабілітаційного відділення санаторно- курортного закладу.

КРОК 4   Після отримання погодження від санаторно – курортного закладу, представником Фонду складається тристоронній договір між органом Фонду, санаторно- курортним закладом та застрахованою особою.

КРОК 5  З трьома примірниками договору застрахована особа прибуває до санаторно- курортного закладу та передає їх адміністрації закладу.

За  роз’ясненнями та консультаціями звертайтесь до Миколаївського міського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в

 Миколаєвській області за телефонами: 47-02-50, 47-91-72, 47-92-12  або за адресою : м. Миколаїв, вул. Погранична 3/1, каб.№27

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com