В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      Володимир Маяковський дав вірну і корисну пораду, коли написав, що потрібно «зубы чисть дважды: каждое утро и вечер каждый».  Але не обов'язково бути поетом або фахівцем в галузі стоматології, щоб розуміти цю просту істину: догляд за порожниною рота - найпростіше і доступне всім засіб профілактики, що дозволяє уникнути ряду неприємних, а іноді і відверто небезпечних захворювань - карієсу, пародонтиту та інш. Якими б  ретельними не були щоденні гігієнічні процедури, професійна чистка зубів залишається незамінною частиною догляду за порожниною рота для кожного, хто стежить за здоров'ям зубів і ясен. 

      Пояснити це дуже просто: наліт утворюється по всій поверхні зубів, але далеко не звідусіль його можна видалити за допомогою щітки і нитки.  А залишившись на зубній емалі, він з часом минерализуеться і перетворюється в камінь.  Це тягне за собою чимало проблем.  Утворився камінь - сприятливе середовище для росту і розмноження бактерій, які шкодять здоров'ю порожнини рота, провокуючи запальні та інфекційні захворювання ясен, а також карієс. 

      Без своєчасного втручання стоматолога цей процес поширюється все глибше, руйнуючи як зуби, так і ясна.  Але за допомогою професійної гігієнічної чистки зубів ці проблеми усуваються, не встигнувши з'явитися.  Кваліфікований стоматолог може м'яко і безболісно видалити причину майбутніх захворювань - шкідливий зубний наліт і камінь.           

      Одним з популярних методів чищення зубів вважається гігієнічна процедура з використанням професійного шведського обладнання системи «повітряний потік» - AirFlowAirFlow чистка - це процедура чистки зубів, виконувана за допомогою повітряного струменя з водно-абразивним розчином спеціальним апаратом.  Цей метод не відноситься ні до хімічного впливу на ротову порожнину, ні до механічного.  Швидше це додатковий метод видалення із зубів щільного або м'якого нальоту, який швидко і без шкоди надає їм природний відтінок.  Не можна цю процедуру назвати і відбілюванням зубів, так як емаль зуба набуває природну білизну.

      Отже, давайте розбиратися. Метод AirFlow у сучасній стоматології застосовується для видалення пігментації і м'якого нальоту з поверхні зубів, а також різних штучних конструкцій - таких, як вініри, коронки, зубні імплантати тощо.  AirFlow впливає на наліт струменем, що складається з суміші порошку на основі бікарбонату натрію (сода), води і стисненого повітря.  Розчин подається на зубну поверхню під тиском і в результаті повітряно-абразивної обробки очищає наліт і поверхневі пігментації в важкодоступних ділянках. Процедура безболісна, займає до 30 хвилин часу.  Пацієнти дуже задоволені результатом.  Чистку рекомендується проводити два рази на рік, за показаннями можна і частіше.

      Цей метод найкраща профілактика карієсу і захворювань пародонту.  Завдяки ефекту «полірування» емалі довше служать реставрації і пломби, ризик виникнення вторинного карієсу суттєво знижується.  Похід до стоматолога для проведення професійного чищення нагадує СПА процедуру для порожнини рота.

 

Казаковцева Н.М., лікар-стоматолог

КП «ДП стоматологічна поліклініка № 1» м. Миколаєва

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com