В

а

ж

л

и

в

о

 
 

NCZUРоз’яснення очільниці НСЗУ Оксани Мовчан:
- Первинну медичну допомогу пацієнт отримує в сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Це ті лікарі, до яких слід звертатися насамперед з найпоширенішими скаргами на стан здоров’я.
- Майже 23 тисячі лікарів ПМД у законтрактованих закладах надають первинну допомогу дітям та дорослим. Серед них 15 тисяч - сімейних лікарів, майже 4,5 тисячі педіатрів, понад 3 тисячі - терапевтів....

Первинна і спеціалізована медична допомога: в чому різниця? Уточнення глави НГЗУ Оксани Мовчан

- Пацієнт первинної медико-санітарної допомоги отримує сімейний лікар, терапевт або педчатра. Ось такі медики звертаються в першу чергу з найпоширенішими скаргами на стан здоров'я.
- Майже 23 тисяч лікарів ПМД в законтрактованих установах надають первинну допомогу дітям і дорослим. Серед них 15 тисяч - сімейні лікарі, майже 4,5 тисяч педіатрів, понад 3 тисяч терапевтів. 323 лікарів первинної ланки зареєструвалися як ФОПа.
- Лікарі нових повідомили про більш ніж 17,5 мільйонів електронних рецептів по '' Доступною медицині '' на 2 млн 220 тис. Пацієнтів. Майже 82% всіх електронних рефералів створили, а це більше 1 млн створених лікарями первинної ланки.
- Всього в пакет первинної медико-санітарної допомоги включено 17 послуг і 8 лабораторно-інструментальних діагностичних досліджень. Крім того, співробітники центрів первинної допомоги в мобільних бригадах залишають будинок пацієнтам з підозрою на COVID і проводять аналіз, а потім відвезуть ці бабки в лабораторію для тестування методу PLR. Ця послуга для пацієнта безкоштовна.
- Спеціалізована (або вторинна) медична допомога пацієнт отримує в поліклініках і лікарнях, де лікування проходить амбулаторно (післяобідній) або стаціонарне (годинне перебування). Такі установи відносяться до багатопрофільним міським і районним лікарням, спеціалізованим медичним центрам і т.д.
- НГЗУ уклала договори З 1658 спеціалізованими медичними об'єктами. Серед них багатопрофільні лікарні, пологові будинки, перинатальні центри, онкологічні лікарні. Пацієнт отримує безкоштовні послуги в рамках 25 пакетів медичних послуг. Крім того, НСЗУ уклала договори зі спеціалізованими установами з надання стаціонарної медичної допомоги хворим COVID.
- З 1 квітня пацієнт має право вибирати лікаря і медичної установи і початковий і спеціалізований рівень, незалежно від реєстрації та фактичного проживання.

НСЗУ Національна служба здоров'я України

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com