В

а

ж

л

и

в

о

 
 

DiiaГід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1170 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

 

NCZUРоз’яснення очільниці НСЗУ Оксани Мовчан:
- Первинну медичну допомогу пацієнт отримує в сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Це ті лікарі, до яких слід звертатися насамперед з найпоширенішими скаргами на стан здоров’я.
- Майже 23 тисячі лікарів ПМД у законтрактованих закладах надають первинну допомогу дітям та дорослим. Серед них 15 тисяч - сімейних лікарів, майже 4,5 тисячі педіатрів, понад 3 тисячі - терапевтів....

LableNziReform  Договори з нсзу про надання медичних послуг за програмою медичних гарантій станом на сьогоднішній день підписано 1 524 спеціалізованих медичних установ. З них 50 приватних. Це 90% установ, які представили свої пропозиції в НСЗУ. Ще 138 проектів контрактів чекають підписання.

  Таким чином, практично всі комунальні послуги (районні, міські, обласні лікарні) вступили в реформу і отримають кошти на контракт з НСЗУ. З сьогоднішнього дня гроші будуть стежити за пацієнтом в клініку і спеціалізовані офіси. Всього контрактні проекти отримали 1 662 постачальника спеціалізованої медичної допомоги.

Детальніше - на сайті нсзу https://bit.ly/3dNkeIz.

reformBookМіністерство охорони здоров’я України разом з експертами Профспілки працівників охорони здоров’я України та проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” продовжують створювати нові інструменти, механізми та розробляти методології, щоб підвищити якість надання медичних послуг та зробити систему охорони здоров’я більш ефективною.

Нові умови фінансування системи охорони здоров’я передбачають зміни у врегулюванні виробничих і трудових відносин у закладах охорони здоров’я, які за новими правилами трансформувались у комунальні некомерційні підприємства.

49eeac869f45f3f8706c5346fc6b9216.jpg

  Підготовка до укладення договорів про медичне обслуговування населення з НСЗУ на фінальному етапі. Найближчим часом з'явиться оголошення про укладення таких договорів та розпочнеться подання пропозицій. Цей час варто використати для того, аби перевірити, чи є у вас все необхідне для подання пропозицій.

  А саме:
● Заклад автономізований. Тобто організаційно-правова форма вашого закладу - комунальне підприємство і про це зазначено в Єдиному державному реєстрі (ЄДР).
● Ваш заклад має рахунок в державному або приватному банку (зверніть увагу - це не рахунок в органах Державної казначейської служби, а саме рахунок в банку), на який надходитимуть кошти від НСЗУ за договором. Номер рахунку необхідно зазначати за стандартом IBAN.
● У вас є комп'ютери, підключені до мережі інтернет.
● У вас є електронна медична інформаційна система (МІС), одна з тих, які підключені до центральної бази даних електронної системи охорони здоров'я (далі - ЕСОЗ).
● Ваш заклад зареєстрований в ЕСОЗ та верифікований НСЗУ. Заклад буде верифікований НСЗУ тільки за умови подання достовірної та актуальної інформації. В іншому випадку ви отримаєте інструкції з виправлення помилок. Дотримуйтесь цих інструкцій. 

rekomendaciyi-nszu-yak-pravilno-zareyestruvati-specializovan_100.jpegВ Україні активно триває підготовка до наступного важливого етапу медичної реформи – зміни принципів фінансування у 2020 році закладів, що надають спеціалізовану, високоспеціалізовану та екстрену медичну допомогу. Щоб отримувати державні кошти за Програмою медичних гарантій, заклад має підписати договір з НСЗУ.Однією з обов’язкових умов контрактування з НСЗУ є реєстрація спеціалізованого медичного закладу в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Цей процес перебуває в активній фазі. Станом на 24 грудня 2019 року до електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ) підключено 51 % спеціалізованих закладів. Лідери: Полтавщина (91,9 %), Вінниччина (89,2 %) та Харківщина (74,6 %).

Фото1 Фото1  

vakc beb  З 1 листопада функція стала доступна у трьох медичних інформаційних системах (МІС). Підключення до МІС є однією з трьох ключових вимог Національної служби здоров’я для підписання договору у 2020 році.

  У 2018 році зміни в системі охорони здоров’я розпочалися на рівні первинної медичної допомоги. Станом на листопад 2019 року в системі вже зареєстровано 1 412 закладів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

Інституціональні

 

Детальніше...

Доступні ліки І квартал 2

reformBookКожен лікар має право на вільний вибір апробованих форм, методів і засобів діяльності, впровадження у встановленому порядку сучасних досягнень медичної та фармацевтичної науки і практики, а також право безоплатно користуватися соціальною, екологічною та спеціальною медичною інформацією.  Подаємо перелік сучасних джерел і інструментів.

ЧИМ КЕРУЮТЬСЯ ЛІКАРІ У ЩОДЕННІЙ ПРАКТИЦІ

Протоколи лікування пропонують чіткі рекомендації для практикуючих лікарів, а також підвищують якість клінічних рішень. Крім того, вони сприяють узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на всіх рівнях.

Чим сьогодні можуть керуватися українські лікарі в щоденній практиці:

  • джерелами клінічних настанов після затвердження їхнього перекладу в якості нового клінічного протоколу внутрішнім наказом;
  • онлайн-платформою з протоколами на засадах доказової медицини guidelines.moz.gov.ua
  • уніфікованими клінічними протоколами, якщо заклад охорони здоров’я, в якому працює лікар, не затвердив нові клінічні протоколи.

Детальніше...

4040 dokumenti direktorati mozОдним з пріоритетів програми медичних гарантій на 2020 рік буде створення сучасних інсультних центрів для лікування інсультів за європейськими стандартами.

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк взяв участь в «Літньому саміті з інсульту: гарячі теми — 2019». На саміті зокрема говорили про зміни у оплаті лікування інсультів у рамках програми медичних гарантій (гарантованого пакету медичних послуг) у 2020 році.

«Лікування інсультів та інфарктів буде оплачуватися за підвищеним тарифом у тих медичних закладах, які відповідатимуть підвищеному стандарту надання таких послуг. Це один з пріоритетів програми медичних гарантій у 2020 році. Це допоможе закладам розвивати ці напрямки», — розказав в ході саміту Павло Ковтонюк.

ОДесса 1  07.06.2019 в м. Одеса представники медичної громади міста залучилися у процес прийняття рішень шляхом проведення публічних консультацій в Impact Hub Odessa МОЗ України проведена публічна консультація щодо впровадження професійного ліцензування лікарів.
  З привітанням до присутніх звернувся заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський та розповів присутнім що Одеса це 9-е місто України де проводиться регіональні публічні консультації за даною темою, роз’яснив позицію МОЗ України по питанням атестації та безперервному професійному розвитку (БПР) та новій моделі регулюванню доступу до професії лікаря.

  Всю інформацію про публічну консультацію можна отримати за посиланнями:
Публічні консультації консультаційний документ.
БПР презентація M03.
Ліцензування.
Ліцензування презентація для публічних консультацій.

  У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо  про правила і можливості роботи лікаря первинної допомоги як фізичної особи - підприємця, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, а успішні лікарі-ФОП, які уклали договори з Нацслужбою здоров’я, діляться досвідом.

  Завантажити дайджест: https://bit.ly/2W44Q15

Інституціональні

Вакцинація_Епідемія-кору_Дадінова_Біруля-1.png

/Доступні-ліки_Ліштаба-2.jpg

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com