В

а

ж

л

и

в

о

 
 

vakc beb  З 1 листопада функція стала доступна у трьох медичних інформаційних системах (МІС). Підключення до МІС є однією з трьох ключових вимог Національної служби здоров’я для підписання договору у 2020 році.

  У 2018 році зміни в системі охорони здоров’я розпочалися на рівні первинної медичної допомоги. Станом на листопад 2019 року в системі вже зареєстровано 1 412 закладів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

Інституціональні

 

Детальніше...

Доступні ліки І квартал 2

reformBookКожен лікар має право на вільний вибір апробованих форм, методів і засобів діяльності, впровадження у встановленому порядку сучасних досягнень медичної та фармацевтичної науки і практики, а також право безоплатно користуватися соціальною, екологічною та спеціальною медичною інформацією.  Подаємо перелік сучасних джерел і інструментів.

ЧИМ КЕРУЮТЬСЯ ЛІКАРІ У ЩОДЕННІЙ ПРАКТИЦІ

Протоколи лікування пропонують чіткі рекомендації для практикуючих лікарів, а також підвищують якість клінічних рішень. Крім того, вони сприяють узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на всіх рівнях.

Чим сьогодні можуть керуватися українські лікарі в щоденній практиці:

  • джерелами клінічних настанов після затвердження їхнього перекладу в якості нового клінічного протоколу внутрішнім наказом;
  • онлайн-платформою з протоколами на засадах доказової медицини guidelines.moz.gov.ua
  • уніфікованими клінічними протоколами, якщо заклад охорони здоров’я, в якому працює лікар, не затвердив нові клінічні протоколи.

Детальніше...

4040 dokumenti direktorati mozОдним з пріоритетів програми медичних гарантій на 2020 рік буде створення сучасних інсультних центрів для лікування інсультів за європейськими стандартами.

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк взяв участь в «Літньому саміті з інсульту: гарячі теми — 2019». На саміті зокрема говорили про зміни у оплаті лікування інсультів у рамках програми медичних гарантій (гарантованого пакету медичних послуг) у 2020 році.

«Лікування інсультів та інфарктів буде оплачуватися за підвищеним тарифом у тих медичних закладах, які відповідатимуть підвищеному стандарту надання таких послуг. Це один з пріоритетів програми медичних гарантій у 2020 році. Це допоможе закладам розвивати ці напрямки», — розказав в ході саміту Павло Ковтонюк.

ОДесса 1  07.06.2019 в м. Одеса представники медичної громади міста залучилися у процес прийняття рішень шляхом проведення публічних консультацій в Impact Hub Odessa МОЗ України проведена публічна консультація щодо впровадження професійного ліцензування лікарів.
  З привітанням до присутніх звернувся заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський та розповів присутнім що Одеса це 9-е місто України де проводиться регіональні публічні консультації за даною темою, роз’яснив позицію МОЗ України по питанням атестації та безперервному професійному розвитку (БПР) та новій моделі регулюванню доступу до професії лікаря.

  Всю інформацію про публічну консультацію можна отримати за посиланнями:
Публічні консультації консультаційний документ.
БПР презентація M03.
Ліцензування.
Ліцензування презентація для публічних консультацій.

  У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо  про правила і можливості роботи лікаря первинної допомоги як фізичної особи - підприємця, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, а успішні лікарі-ФОП, які уклали договори з Нацслужбою здоров’я, діляться досвідом.

  Завантажити дайджест: https://bit.ly/2W44Q15

Інституціональні

Вакцинація_Епідемія-кору_Дадінова_Біруля-1.png

/Доступні-ліки_Ліштаба-2.jpg

Безпека-даних.jpg

Медреформа-2019.png

Детальніше...

Детальніше...

Фото1 Фото2

  21-22 березня 2019 року у м. Києві проведено семінар за участю представників обласних державних адміністрацій, міських рад, районних рад та їх прес – служб в рамках проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Від міста Миколаєва в семінари прийняла участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В.

 Спікери презентували напрямки інформаційної підтримки змін в системі охорони здоров’я, розповіли як залучати до комунікування органи влади на місцях та як покращити навички роботи з населенням і медичною спільнотою.

handMakeЯкість і безпека - ключові аспекти, що визначають рівень системи охорони здоров’я. Фактично усі вектори змін в трансформації системи охорони здоров’я направлені на те, аби підняти ці стандарти - від освіти майбутнього лікаря до протоколів, за якими лікують пацієнтів. Медицина лише починає повертатись обличчям до пацієнта, але вже зараз існує чітка система контролю, яка дозволяє кожному відстояти свої права на якість і безпеку.

Що означають права на якісну і безпечну допомогу

Права на якісну і безпечну медичну допомогу реалізується лише за умови, що медики працюють у точній відповідності до стандартів.

Лікар відмовляє від щеплень і прописує гомеопатію? Ця допомога не є якісною, проте є загроза вашій безпеці.

Ви маєте право звернутися до іншого лікаря і поскаржитися у відповідний орган.

NoteBookVsPapers  Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік складатиме 370 грн/рік на людину, також будуть застосовуватися вікові коефіцієнти. Відповідну Постанову КМУ ухвалили на засіданні Уряду 18 грудня 2018 року.

  Також у 2019 році сімейні лікарі, терапевти та педіатри зможуть набирати більше пацієнтів. Якщо кількість пацієнтів за деклараціями у лікаря первинної медичної допомоги перевищує рекомендований ліміт до 10%, обслуговування цих пацієнтів буде оплачено за тарифом 370 грн/рік на людину, без застосування вікових коефіцієнтів. За статистикою Національної служби здоров’я, це дві третини лікарів, які набрали декларацій більше за обсяг оптимальної практики.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com