В

а

ж

л

и

в

о

 
 

У 2015 році продовжується співпраця відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 м. Миколаєва  з МОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 

В рамках проекту «Плануй сім’ю відповідально»  спеціалісти відділення «Клініка, дружня до молоді» взяли участь у  проведенні заходів «Маршруту безпеки». Так, 9 лютого  для студентської молоді ЧДУ ім. П.Могили була організована зустріч  із фахівцями, що опікуються питаннями збереження репродуктивного здоров‘я населення, зокрема молоді м. Миколаєва, та питаннями планування сім‘ї.

Зустріч проходила в формі інтерактивної гри, що складалася з відвідування студентами  інформаційних станцій.  На кожній «Станції безпеки» учасники, слухали спеціалістів, задавали питання, отримували інформацію та контакти закладів, куди  вони в подальшому можуть звернутися в індивідуальному порядку у разі необхідності. Зокрема, спеціаліст КДМ Дячук Н.В розповіла  про роботу відділення  «Клініка, дружня до молоді»  МДП №4 з питань збереження репродуктивного здоров‘я молоді,  планування сім‘ї, профілактики  захворювань репродуктивної системи, профілактики небажаної вагітності, абортів та ін.

Після того, як всі спеціалісти провели бесіди з усіма групами - «станціями», було почуто думку молоді: багато чого нового вони дізнались,  отримані знання та інформація  будуть корисними у повсякденному житті,  і про що ще  хотіли б дізнатись більше, що стане темами  подальших зустрічей.

Братченко Н.В. – завідуюча відділення «Клініка, дружня до молоді»

                               МДП №4.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com