В

а

ж

л

и

в

о

 
 

12 вересня 2014 року у рамках проекту «Плануй сім‘ю відповідально» МОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» для студентської молоді Миколаївського ліцею «Педагог» був проведений цікавий та пізнавальний захід на тему: «Маршрут безпеки».

 Мета – покращення доступу населення репродуктивного віку та молоді м. Миколаєва до послуг з репродуктивного здоров‘я та планування сім‘ї.

 

Зустріч проходила  у формі інтерактивної гри, що складалася з відвідування студентами-учасниками інформаційних станцій, на кожній з яких їх очікувала цікава та пізнавальна зустріч  із спеціалістами: лікарями, психологами, юристами, соціальними працівниками та іншими.

Для обговорення були запропоновані актуальні теми: «Сім‘я та шлюб», «Планування сім‘ї», «Сім‘я без насилля», «Захисти себе та свою сім‘ю від ВІЛ» та інші.

Серед запрошених спеціалістів були і фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4.

0001

Зокрема, темою зустрічі практичного психолога  відділення КДМ  Шубіної А.М. була : «Сім‘я та шлюб,  психологічна готовність до створення здорової сім‘ї», яка дуже зацікавила присутніх учасників.

0002

Цікавою для молоді була  бесіда  спеціаліста КДМ Дячук Н.В. з питань репродуктивного здоров‘я, індивідуальної гігієни в підлітковому віці, та підготовки до усвідомленого батьківства.

Для молоді  була надана необхідна інформація  всіма фахівцями,  надані контакти, куди можна звернутися за консультацією та допомогою, запропоновані інформаційні матеріали.

Майбутні педагоги  мали змогу висловити свої думки та поділитися своїми враженнями, пройшовши весь запропонований  «Маршрут безпеки».

У підсумковому слові організатор заходу Онищенко К.В. та  запрошені фахівці подякували  учасників за активну участь, виразили впевненість, що отримані знання обов‘язково знадобляться у подальшому житті, у створенні власної здорової сім‘ї.

Братченко Н.В. – завідуюча відділення «Клініка, дружня до молоді» МДП №4.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com