В

а

ж

л

и

в

о

 
 

PZ112 травня  та 14 травня 2014 року  спеціалісти відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 на основі укладеної угоди про співпрацю з МОВ  ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» прийняли участь у заході  «Маршрут безпеки» для студентської молоді міста  у рамках проекту «Плануй сім‘ю відповідально» (керівник проекту Онищенко К.В.)

 

PZ1

Захід проходив на базі Миколаївського національного університету ім.Сухомлинського та  Миколаївського професійного машинобудівного ліцею №11.

Метою цього заходу було покращення доступу  населення репродуктивного віку - молоді міста Миколаєва до послуг з репродуктивного здоров‘я та планування сім‘ї, бо саме 15 травня – Міжнародний День сім‘ї.  А сім‘я  - це основа суспільства, колиска загальнолюдських цінностей, запорука продовження роду та виховання дітей. І тому сім‘я обов‘язково повинна бути  здоровою та у безпеці.

PZ2

Зустріч проходила в формі інтерактивної гри, що складалася з відвідування учасниками заходу так званих «Інформаційних станцій безпеки», де молодь мала змогу отримати структуровані знання з питань планування сім‘ї, репродуктивного здоров‘я, з  профілактики ВІЛ/ІПСШ та використання засобів контрацепції, профілактики клубних наркотиків серед молоді та профілактики насильства  в сім‘ї.

PZ3

Спеціалісти відділення  медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 мали можливість спілкування з широкою аудиторією молоді міста Миколаєва та можливість донесення до уваги молоді важливої корисної інформації з питань безпечної  сексуальної поведінки, профілактики ранніх статевих зв‘язків, профілактики ВІЛ/СНІД  та інфекцій, що передаються статевим шляхом, з питань застосування  методів та засобів контрацепції.

PZ4

Ця зустріч була дуже корисною, а інформація доречною ще й тому, що

18 травня є Всесвітнім  Днем  пам‘яті жертв СНІДу, днем, коли в котре привертається  увага суспільства до проблем поширення та профілактики  цього захворювання.

Учасникам зустрічі була надана контактна інформація про заклади та установи міста, де вони в подальшому повсякденному житті зможуть отримати вичерпну кваліфіковану консультацію та допомогу з розглянутих питань.

У заході також приймали участь юристи Харківської правозахисної групи, представники Центру планування сім‘ї, миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, БФ «Нове сторіччя» та інші.

Учасники отримали багато корисної інформації та задоволення від спілкування та були вдячні організаторам.

Братченко Н.В. – завідуюча відділення «Клініка, дружня до молоді»

                              міської дитячої поліклініки №4.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com