В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  1 вересня 2020 року у День знань, що був присвячений актуальній темі протидії коронавірусній хворобі COVID-19, лікар-педіатр відділення медичної допомоги дітям та молоді м.Миколаєва «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні №2» за запрошенням батьківського активу та вчителів школи №22 провела зустріч з учнями на тему «COVID-19 — новий виклик для всього свiту. Як захистити себе».

  Увага старшокласників була акцентована на тому, що з початком навчання в колективі (off line), дуже важливо не забувати про збереження свого здоров‘я в реаліях сьогодення - адаптивний карантин продовжується. Тому сьогодні, як ніколи, потрібно “озброїтися” знаннями про COVID-19 та пандемію, аби протидіяти поширенню хвороби.
Про те, як взагалі захистити себе від вірусних інфекцій та яких простих правил важливо дотримуватись, щоб убезпечитсь від інфікування коронавірусом йшла розмова зі старшокласниками. Окрім презентації на актуальну тему та демонстрації невеликого навчального відео, з учнями були відпрацьовані практичні навички, як правильно, з якою метою та скільки часу треба мити руки, як і в яких випадках обробляти руки антисептиком, як правильно користуватись захисною маскою, якої дистанції та чому саме у 1,5-2 метри слід дотримуватись. А ще - дуже важливо підтримувати одне одного. Нашої підтримки особливо потребують люди, які захворіли на COVID-19, бо захворіти може кожен із нас, але підтримка можлива тільки дистанційно. Тому, щоб не було швидкого розповсюдження хвороби та потреби знову звертатись до дистанційного навчання – варто дотримуватись простих правил, дбати одне про одного і буди здоровими.
Дуже приємно, що молодь була зацікавлена в отриманні важливої інформації, активно приймала участь у обговоренні актуальної теми, відпрацюванні практичних навичок правильного використання масок та миття рук. Дякуємо за розуміння та активність.
Колектив фахівців відділення "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» м.Миколаєва щиро вітає з початком нового навчального року та бажаємо всім міцного здоров"я!

Фото1 Фото2

 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com