В

а

ж

л

и

в

о

 
 

YanHelCOV 2

Чекаємо на вас за адресою вул.Чкалова, 93.
Довідки за тел. 0512
24-80-21, 0933188770.

  Як показують час та обставини у період самоізоляції та жорстких карантинних обмежень по COVID-19 дуже великою виявилась потреба молоді саме у живому спілкуванні, у можливості поділитись своїми проблемами, сумнівами, переживаннями з тими, кому вони довіряють, хто їх приймає та розуміє. Впродовж усього карантину, дотримуючись правил, фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» не залишали молодь, завжди були на зв‘язку онлайн.

  З послабленням деяких карантинних обмежень та з появою можливості збиратись невеликими групами - у відділенні відновились психологічні тренінги для молоді (саме в них відчувалась дуже велика потреба), а бесіди з фахівцями, консультування, що не потребують огляду лікаря, ми продовжуємо дистанційно всіма доступними засобами зв‘язку та наживо за попереднім записом.

  Практичним психологом відділення вже проведено декілька зустрічей. Хлопці та дівчата дуже задоволені можливістю живого спілкування та вирішення своїх важливих питань. (До речі, в ці спекотні дні дуже дякуємо за прохолоду та комфорт від кондиціонера, що подарував нам депутат міської ради Карцев В.М. Але не у всіх кабінетах є кондиціонери, тому запрошуємо меценатів та благодійників долучатися до благородної справи допомоги молодому поколінню).

  Нагадуємо, заняття-тренінги з практичними психологами відбуваються у відділенні щосереди та щочетверга. Запрошуємо, приєднуйтесь, не залишайтесь зі своїми тривогами, проблемами, сумнівами наодинці! Індивідуальні консультування з дотриманням всіх карантинних норм і правил відбуваються щодня, БЕЗОПЛАТНО, бажано за попереднім записом.

Фото1 Фото2

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com