В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото5 Фото2

  Напередодні зимових свят, готуючись до зустрічі Нового року у веселих компаніях – не зайве ще раз нагадати молоді про безпечну поведінку, принципи здорового способу життя, турботу про своє здоров‘я, про наслідки необдуманих вчинків.
  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №»2 м. Миколаєва на зустрічі зі старшокласниками Миколаївського Морського ліцею ім. проф. М.Александрова особливу увагу приділили питанням збереження репродуктивного здоров‘я. Це дуже актуальна тема. На думку молоді, прикро, що багато питань замовчуються, не обговорюються відкрито. Часто маємо вже наслідки якихось необдуманих кроків. Стан репродуктивного здоров’я залежить від сексуальної активності та способу життя молоді. Часто ризикована поведінка, нерозбірливі статеві стосунки призводять до негативних наслідків, зокрема небажаної ранньої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом, на які довгий час не звертається належна увага, інфікування ВІЛ.

Фото1 Фото4

  Метою семінару-тренінгу «Дорослішай на здоров’я», що відбувся у відділенні «Клініка, дружня до молоді» є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя, сприяння усвідомленню його необхідності й важливості для збереження репродуктивного здоров’я, як важливої складової успішного дорослого життя, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Фото3 Фото6

  Фахівці відділення, зокрема завідуюча відділенням Братченко Наталя Василівна, лікар-гінеколог Пронь Наталя Олександрівна, акушерка Дячук Наталя Володимирівна, лікар-уролог Колянчиков Олександр Юрійович, практичний психолог Шурбіна Антоніна Миколаївна у доброзичливій атмосфері, без засуджень, настанов, директив, а дружньо, відкрито ділились своїми знаннями та досвідом з метою формування у підлітків усвідомлення цінності життя і здоров’я, відповідальності за вчинки та міжособистісні відносини, формування адекватного сприйняття психофізіологічних змін, що відбуваються у підлітковому віці, позитивної самооцінки, сприяння усвідомленню унікальності природи емоцій і почуттів та важливості вміння керувати ними, питання контрацепції, профілактики ВІЛ, формування розуміння того, які фактори впливають на репродуктивне здоров’я людини. Спілкування з фахівцями відбувалось для хлопців та дівчат окремо, щоб можна було відверто поговорити. Та не менш цікавою була розмова у спільній групі. А ще була нагода поспілкуватись з пр
едставником Міжнародної Антинаркотичної Асоціації про шкідливий вплив наркотиків, профілактику формування залежності від алкоголю, нікотину, наркотиків. Молодь була активною, ставила багато питань, які дуже цікавлять та залишались до цього часу без відповідей. Дуже дякуємо учасникам за активність, зацікавленість, бажання бути обізнаними та здоровими!

Фахівці Клініки привітали молодь з наступаючими святами та побажали берегти здоров‘я та бути успішними у майбутньому! Нехай мрії здійснюються!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com