В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва провели цикл профілактичних інформаційно-просвітницьких зустрічей з учнями та студентами загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, плідною була робота з учнівським, батьківським та педагогічним колективом ЗОШ № 51 м. Миколаєва.

Фото1 Фото2

  Важливими, корисними, дуже пізнавальними були бесіди та відеолекторії з питань збереження репродуктивного здоров‘я та статевого виховання молоді. Багато цікавої інформації, теоретичних та практичних знань в інтерактивній формі надали старшокласникам фахівці молодіжної клініки уролог, гінеколог, акушерка. Розвиток навичок вміння контролювати свою сексуальну поведінку, готовність до відмови від не захищених ранніх статевих стосунків, правильне застосування засобів бар‘єрної контрацепції дадуть можливість запобігти небажаним наслідкам, таким, як не планована вагітність, інфікування ВІЛ, ІПСШ, хвороби репродуктивної системи та зберегти здоров‘я, бути підготовленими фізично і психологічно до статевих відносин, розуміти всю відповідальність батьківства. Дякуємо адміністрації школи за турботу про здоров‘я підростаючого покоління.

  Колектив фахівців відділення медичної допомоги дітям та молоді м. Миколаєва "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР "МДЛ №2" отримав схвальну оцінку своєї діяльності від навчального закладу. Щиро дякуємо! Разом ми працюємо на благо наших дітей – майбутнього нашої країни!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com