В

а

ж

л

и

в

о

 
 

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров‘я.

  У підлітковому віці та в перші дорослі роки життя відбувається багато доленосних змін, як-от перехід до іншої школи, початок статевих відносин, розставання з рідною домівкою, вступ до вишу чи вихід на роботу. Для багатьох це дуже цікавий час. Але це також пора хвилювань і стресів. У деяких випадках такі переживання не розпізнані та залишені без уваги, можуть призводити до розвитку психічних розладів.

Онлайн-технології теж можуть створювати додаткове навантаження для психічного здоров’я, адже дедалі більше людей користується віртуальними мережами цілодобово. До того ж багато підлітків живе в умовах надзвичайних ситуацій: конфліктів, стихійних лих.

За даними ВООЗ, половина всіх психічних проблем починається у віці близько 14 років, але часто ці захворювання не виявляють. Депресія є найпоширенішою причиною хвороб серед підлітків. Самогубство є з-поміж головних причин смерті серед людей у віці 15–29 років. Вживання алкоголю і наркотиків серед підлітків є великою проблемою і може призводити до ризикованої поведінки, такої як небезпечний секс або небезпечне кермування авто. Розлади харчової поведінки також є причиною для занепокоєння.

  Дедалі більше фахівців визнає: необхідно сприяти молоді формувати психічну витривалість як можна раніше, аби в подальшому вміти долати життєві труднощі. Профілактика починається зі знання і розуміння перших ознак і симптомів психічних розладів.

  Важливо сприяти формуванню у дітей та підлітків життєвих навичок, необхідних для подолання повсякденних труднощів удома і в школі, забезпечувати на всіх рівнях психосоціальну підтримку. Також доцільно розширювати інформацію щодо виявлення проблем та використовувати реальні можливості отримати психологічу допомогу та підтримку у складних життєвих ситуаціях практичних психологів відділення медичної допомоги дітям та молоді "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР "МДЛ №2".

  Завдання - сприяти підвищенню обізнаності підлітків і молодих людей щодо способів підтримки психічного здоров’я. Тому у відділенні можна отримати індивідуальне, групове, сімейне консультувань, стати учасником тренінгів, семінарів.

  Позитивно сприймає молодь зустрічі з практичними психологами відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» і у навчальних закладах міста.

  У щільному навчальному графіку важливо знаходити час для організації таких корисних для молоді зустрічей. Наші зусилля повинні бути направлені на раннє формування психічної витривалості з метою запобігання психічним розладам і захворюванням серед підлітків і молоді.

  Запрошуємо молодь на індивідуальні конфіденційні, а на прохання і анонімні консультування практичних психологів, а також щочетверга - на психологічні тренінги у відділенні "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР "МДЛ №2" за адресою: вул.Чкалова, 93. Тел. 0512 24-80-21, 0933188770.

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com