В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Все про контрацепцію могли дізнатись старшокласники та студенти м. Миколаєва у Міжнародний День контрацепції, адже проблеми, які виникають, перш за все, пов‘язані з недостатньою поінформованістю молоді, недостатньою увагою батьків до статевого виховання своїх дітей і зневагою до засобів контрацепції.

  Незважаючи на технічний та інформаційний прогрес, багато молоді не знають про всі можливості контрацепції, соромляться про це говорити, запитувати про це у батьків. А в багатьох випадках чоловіки і жінки просто ігнорують потребу в захищеному сексі. Особливо це стосується молодих людей 15-25-річного віку. Свято Дня контрацепції придумане переважно вас! За офіційною статистикою, в Україні сьогодні фіксується велика кількість абортів. Причому величезне число переривань вагітності виконують пацієнткам, які не досягли повноліття.

Фото1 Фото2

 

  Сьогодення диктує свої правила, задає свій ритм життя і за буденними справами ми іноді забуваємо про головне. А коли пробуємо зупинитися і замислитися, то буває, що робимо це вже занадто пізно… Найважливішим у житті кожної людини є здоров’я, а для жінки здоров’я репродуктивне – не менш важливе. І незахищені статеві контакти, непостійні партнери у молоді роки можуть з часом «відгукнутися» багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя. Тому звертаємось до сучасної молоді: завжди пам’ятайте про культуру статевого життя, про методи захисту, про відповідальність!

Фото1 Фото2

 

  Безпосередні заходи, а це бесіди, відео лекторії, тренінги, присвячені Дню контрацепції, були проведені фахівцями відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва для молоді у відділенні та навчальних закладах. Відверто обговорювались питання взаємин, відповідальності обох партнерів за наслідки стосунків, вміння сказати «Ні!» коли ти не готова, рання підліткова вагітність, види контрацепції та надійність застосування бар‘єрного методу (презерватива) у профілактиці вагітності, ВІЛ-інфекції та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Долучились до організації та проведення заходів і фахівець із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

  А ми закликаємо молодь не соромитись, а звертатись до фахівців відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» на вул.Чкалова, 93, отримувати відповіді на питання, які вас хвилюють, безкоштовно отримати засоби бар‘єрної контрацепції (презервативи), обстежитись на ВІЛ методом швидкого тесту за 15 хвилин, і бути здоровими!

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com