В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Правова допомога - за номером 0 800 213 103
«Гаряча лінія» для дітей та батьків - за номером 116-111

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м.Миколаєва на Всеукраїнському тижні з протидії булінгу, що проходить з 16 по 20 вересня, відвідали навчальні заклади та поспілкувались з молоддю на теми: Що таке булінг, як він проявляється, яка різниця між конфліктом та булінгом та багато інших питань, зокрема, пов’язаних зі збереженням репродуктивного здоров’я та профілактики ВІЛ.

  Міф про те, що сучасні діти добре знають свої права, як їх відстояти та до кого звертатись у разі потреби, не відповідає дійсності. У більшості випадків, якщо не у всіх, діти не знають, куди саме можна звернутися по допомогу, зокрема й у випадку булінгу. Йдіть до вчителів, керівництва школи, психолога, старших учнів, батьків, а можливо і з заявою в поліцію! Крім цього існують гарячі лінії, куди можна безкоштовно та конфіденційно звернутись по допомогу. За інформацією Миколаївської юстиції, правову допомогу можна отримати, звернувшись до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103. За психологічною допомогою можна звернутися на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.

 

Фото1

  Фахівці наголосили, що, якщо Ви не знаєте, куди звернутися – звертайтесь у відділення "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР «МДЛ №2», за адресою вул. Чкалова, 93. Тут Вас обов’язково вислухають, нададуть психологічну допомогу та підтримку, а також скерують у потрібну установу, щоб Ви максимально отримали допомогу.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com