В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото7 Фото2

  Починається літо, такі довгоочікувані шкільні канікули! І не випадково перший день літа став святковим днем усіх дітей. В Україні на офіційному рівні цього дня відзначається цілих два свята, присвячених дітям - на державному та міжнародному рівні. Український День захисту дітей – це загальнонаціональне свято, організоване за указом президента від 30 травня 1998 року. А Міжнародний день захисту дітей, що відзначається у всьому світі, був заснований 70 років тому.У цей день велика увага приділяється захисту прав дитини у вихованні, освіті, соціальному забезпеченні, фізичному та духовному розвитку незалежно від національної приналежності, соціального походження, фінансового стану. Всім треба визнати права дітей і сприяти їхньому виконанню.

  У відділенні «Клініка, дружня до молоді» МДЛ №2 відбулися інформаційно-просвітницькі заходи для дітей та молоді.

Фото3 Фото4

  Діяльність «Клінік, дружніх до молоді» в Україні побудована  відповідно до статті 24 «Конвенції ООН про права дитини», «Європейської стратегії охорони здоров’я дітей та підлітків», рекомендацій ВООЗ та ЮНІСЕФ, до законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення». Тому наша робота спрямована на забезпечення професійного рівня надання послуг з питань охорони здоров‘я підростаючого покоління. Ці послуги доступні, відповідні та прийнятні для дітей, підлітків та молоді згідно характеристик, розроблених ВООЗ.

Фото6 Фото1

  А малечі ж бажаємо зростати здоровими і щасливими, піклуватися про своє здоров‘я, згодом стати добрими друзями відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої лікарні №2 і з впевненістю крокувати у доросле життя.

Фото5 Фото6

  Ми щиро вітаємо всіх зі святом дитинства!!!

Фото9 Фото10

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com