В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kdm 5    У кожну третю неділю травня за рішенням ВООЗ проводиться День пам‘яті жертв СНІДу. У 2019 році це 19 травня. У 1983 році, коли був вперше відзначений цей день, у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювань на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. На сьогодні статистика жертв СНІДу у світі катастрофічна, бо втрати більші, ніж у Другій світовій війні. На сьогодні, завдяки досягненням у розширенні доступу до антретровірусної терапії (АРТ) життя ВІЛ-позитивних людей стало більш тривалим і більш здоровим. Є відомості, що АРТ запобігає подальшу передачу ВІЛ.

  З метою привернення уваги молоді до актуальної теми профілактики ВІЛ у відділенні медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» МДЛ №2 відбувся семінар-тренінг «ВІЛ/СНІД. Безпечна поведінка – запорука життя!» та   тематичні бесіди, відео лекторії.

Фото1 Фото2

  Молодь разом із фахівцями обговорила питання профілактики ВІЛ, значення безпечної сексуальної поведінки, бо, як відомо, незахищені статеві стосунки є найбільшим ризиком ВІЛ-інфікування, особливо серед молоді.

  Дуже зацікавив молодь психологічний тренінг з використанням елементів піскової терапії, арт-терапії у розумінні відповідальності за своє життя. Тренінг підготовлений та проведений практичними психологами клініки.

Фото3 Фото4

  Бажаючі безкоштовно пройшли добровільне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію методом швидкого тесту за умови оформленої інформованої згоди.

Фото6 Фото7

  У відділенні для відвідувачів демонструвались відеоролики на теми профілактики ВІЛ, яке воно життя з ВІЛ, переваги здорового способу життя та безпечної поведінки у збереженні власного здоров‘я. Буклети, листівки та інший друкований матеріал можна було взяти з собою для подальшого ознайомлення з актуальними темами. 

Фото8

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com