В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kdm2  Заходи, що проводяться до Всесвітнього дня здоров’я, нерозривно пов’язані з діяльністю відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої лікарні №2 (донедавна МДП №4) м. Миколаєва. Та і хто, як не працівники охорони здоров‘я, що надають медичну допомогу всім, хто її потребує, якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною темою зустрічей з молоддю.

  Спеціалістами відділення спільно з фахівцями Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді у «Клініці, дружній до молоді» проведено захід для учнів Вищого професійного училища № 21 у переддень Всесвітнього Дня здоров‘я.

Фото6 Фото7

  Учасники заходу спілкувались із лікарями, активно цікавились питаннями, щодо збереження здоров‘я, а з практичним психологом хлопцями та дівчатами були виконані цікаві, пізнавальні та корисні, у питаннях розуміння себе, свого здоров‘я та побудови відносин з протилежною статтю, практичні завдання.

  Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, відео лекторії та бесіди фахівців, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють молоді важливість теми збереження здоров‘я.

Фото4 Фото3

  У навчальних закладах міста представники клініки є постійними учасниками тематичних заходів. Уже четвертий рік поспіль фахівці відділення приймають участь у традиційному грандіозному Святі здоров‘я у Державному коледжі економіки та харчових технологій.

Фото1 Фото8

  Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його, коли воно втрачене. Тому берегти його треба вчитися з молодих років!
  Цьому був присвячений флешмоб «Молодь обирає здоровий спосіб життя!», в якому прийняли участь учасники «Дня здоров‘я» у відділенні «Клініка, дружня до молоді».

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com