В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Моніторинговий візит національних експертів
до відділення «Клініка, дружня до молоді»
міської дитячої поліклініки №4 м. Миколаєва.
Kdm1

  Відповідно до Наказу  управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА, Наказу  управління охорони здоров’я ММР, на виконання наказу МОЗ України від 02.06.2009 № 382 «Про затвердження Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді», відповідно до  Плану-графіку щодо проведення оцінки/переоцінки закладів охорони здоров’я в Миколаївській області на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді» на 2018 рік, 13 грудня 2018 року національним експертом, завідувачем методично-організаційного навчально-ресурсного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України  Романенко Л.В. та регіональним експертом, керівником Миколаївського обласного методично-організаційного моніторингового центру Москалець І.В. був здійснений моніторинговий візит з метою переоцінки відділення медичної допомоги підліткам та молоді дитячої поліклініки №4 м. Миколаєва на відповідність статусу «Клініка, дружня  до молоді».

  У роботі також прийняли участь начальник відділу по охороні материнства та дитинства управління охорони здоров‘я ММР Дем‘янов О.А., головний лікар МДП №4 Щедрова Т.В.

  Перевірка базувалася на моніторингу виконання закладом Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу».

  Пропозиції, які були надані під час переоцінки в червні 2015 року - виконані.

  Таким чином, за підсумками моніторингового візиту з метою переоцінки, відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» дитячої поліклініки №4 м. Миколаєва відповідає вимогам Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді, які базуються на характеристиках послуг, «дружніх до молоді»,  рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я, та отримує підтвердження статусу «Клініка, дружня до молоді».

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com