В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Зустрічі з молоддю на актуальні теми. meetYang3

  Про безпечну поведінку, попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків, збереження репродуктивного здоров‘я починаючи з питань гігієни, запобігання ранній небажаній вагітності, про значення відповідальності обох партнерів у статевих та міжособистісних відносинах якого б віку вони не були, формування усвідомленого батьківства, а також про профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ йшлося на семінарі-тренінгу «Знати – щоб жити!», бесідах та відеолекторіях, що проходять у вересневі дні для підлітків та  молоді міста у відділенні медичної та психологічної допомоги «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 та навчальних закладах. 26 вересня у День контрацепції весь світ звертається до цієї важливої теми.

  Молодь м. Миколаєва мала змогу поспілкуватись з фахівцями відділення, безкоштовно за бажанням пройти обстеження на ВІЛ методом швидкого тесту та усвідомлено обирати для себе здоровий спосіб життя.

 

meetYang3

  У тих навчальних закладах, де запроваджена  інклюзивна освіта, зокрема у Миколаївському професійному ліцеї торгівлі та ресторанного сервісу завдяки сурдоперекладачеві (для учнів із вадами слуху) аудиторія учасників заходів розширилась.

 

meetYang3

 

  Рразом з дітьми з особливими потребами були присутні і їх батьки, які також відмітили велике значення у проведенні таких інформаційно-профілактичних заходів для молоді.

  Молоді було запропоновано буклети, листівки та запрошення відвідати «Клініку, дружню до молоді» міської дитячої поліклініки №4, що на вул. Чкалова, 93, щоб скористатися послугами фахівців конфіденційно, за бажанням – анонімно, а головне – безкоштовно, за згодою пройти безкоштовно обстеження на ВІЛ, отримати (за потреби) засоби бар‘єрної контрацепції та уникати необдуманих вчинків, зберігати своє життя, озброївшись знаннями.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com