В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Зустрічі з молоддю на актуальні теми. meetYang3

  Про безпечну поведінку, попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків, збереження репродуктивного здоров‘я починаючи з питань гігієни, запобігання ранній небажаній вагітності, про значення відповідальності обох партнерів у статевих та міжособистісних відносинах якого б віку вони не були, формування усвідомленого батьківства, а також про профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ йшлося на семінарі-тренінгу «Знати – щоб жити!», бесідах та відеолекторіях, що проходять у вересневі дні для підлітків та  молоді міста у відділенні медичної та психологічної допомоги «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 та навчальних закладах. 26 вересня у День контрацепції весь світ звертається до цієї важливої теми.

  Молодь м. Миколаєва мала змогу поспілкуватись з фахівцями відділення, безкоштовно за бажанням пройти обстеження на ВІЛ методом швидкого тесту та усвідомлено обирати для себе здоровий спосіб життя.

 

meetYang3

  У тих навчальних закладах, де запроваджена  інклюзивна освіта, зокрема у Миколаївському професійному ліцеї торгівлі та ресторанного сервісу завдяки сурдоперекладачеві (для учнів із вадами слуху) аудиторія учасників заходів розширилась.

 

meetYang3

 

  Рразом з дітьми з особливими потребами були присутні і їх батьки, які також відмітили велике значення у проведенні таких інформаційно-профілактичних заходів для молоді.

  Молоді було запропоновано буклети, листівки та запрошення відвідати «Клініку, дружню до молоді» міської дитячої поліклініки №4, що на вул. Чкалова, 93, щоб скористатися послугами фахівців конфіденційно, за бажанням – анонімно, а головне – безкоштовно, за згодою пройти безкоштовно обстеження на ВІЛ, отримати (за потреби) засоби бар‘єрної контрацепції та уникати необдуманих вчинків, зберігати своє життя, озброївшись знаннями.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com