В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kor2   Шановна молодь, нагадуємо вам, що у м. Миколаєві на базі Міської дитячої поліклініки №4 за адресою вул. Чкалова, 93 для вас працює відділення медичної та психологічної допомоги «Клініка, дружня до молоді».

Телефон: 0512 24-80-21, 093 318 87 70.
Їхати: трамваєм №6, №7 до зупинки вул. 1-а
Слобідська, тролейбусом, маршрутним таксі
по пр. Центральному до зупинки вул. Садова.
Завжди раді вас бачити та допомагати вам.

  Тут всі послуги надаються за принципами «дружнього підходу», рекомендованих  Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ВООЗ, а саме:

доступно - ви має реальну можливість отримати послуги через спрощення процедури звернення, для цього не треба мати при собі посвідчення особи або амбулаторну картку, існує максимально наближений до потреб молоді розклад роботи, добровільно – створені умови для самостійного свідомого звернення, тільки ви самі приймаєте рішення завітати до нас і не треба мати направлення від інших фахівців, доброзичливо – надання послуг побудоване на прийнятті ваших вікових особливостей, терпимості, повазі, конфіденційності, підтримці у висловленні власної думки та не осудливому ставленні, тут завжди вас доброзичливо зустрінуть, вислухають вашу проблему чи питання, з довірою віднесуться до вас та налаштують вас на відкритість, адже для вирішення складних питань підліткового та молодіжного віку треба розуміння та достатньо часу (для цього виділяється на прийом у медичних працівників – 30 хв., у практичного психолога – 1 година), а ще запропонують спільний з вами пошук шляху вирішення здавалось би для молодої людини «абсолютно не вирішуваного» питання або ситуації. Також працює «Телефон Довіри». Варто пам‘ятати, що вихід завжди є, важливо знати та вчасно звернутися за професійною допомогою фахівців.

  Формування цінностей здорового способу життя є одним з найголовніших пріоритетів у роботі «Клініки, дружньої до молоді».

  Завдання «Клініки, дружньої до молоді» є забезпечення комплексної медичної, соціальної, психологічної та правової допомоги, яка реалізується шляхом надання інформаційно-консультативних послуг підліткам та молоді з питань збереження здоров‘я, профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом, особливо ВІЛ, незапланованої вагітності та ризикованої поведінки, контрацепції, діагностики та лікування захворювань репродуктивної системи, комплексного супроводу відвідувачів, які, крім медичних, отримують психологічні, соціальні та юридичні послуги.

  У нашому відділенні надається комплексна допомога, адже тут працюють і медичні працівники (лікарі: гінеколог, уролог, дерматовенеролог, педіатр), і практичний психолог, і юрист, і фахівець з соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (на основі укладеної угоди про співпрацю). Тому питання, які потребують комплексного підходу, можуть бути вирішені у одному місці, а саме у «Клініці, дружній до молоді». Це дуже корисно для всіх підлітків та молоді, а особливо для студентів першокурсників, які щойно приїхали на навчання до нашого міста з різних куточків України, та ще важко орієнтуються на новому місці, а життя незалежно від цього ставить все нові проблеми та питання. Тож з проблемами, що стосуються соматичного та психічного здоров‘я, правових та соціальних питань запрошуємо молодь, віком від 14-ти до 24-х років, їх батьків, опікунів, педагогічних та медичних працівників, звертатися до відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4.  Всі послуги у відділенні надаються конфіденційно, на прохання – анонімно, а головне - безкоштовно.

 

Завідуюча відділенням медичної та психологічної допомоги підліткам
та молоді «Клініка, дружня до молоді» МДП №4
Братченко Наталя Василівна.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com