В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Міжнародний День захисту дітей у
Міській дитячій поліклініці №4

Діти Діти

 У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
   Питання захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони зможуть змінити життя на краще!

Діти Діти

 

  Заходи, що проводились у цей день у міській дитячій поліклініці №4 були направлені саме на збереження здоров‘я підростаючого покоління.

  Для дітей та молоді у відділенні «Клініка, дружня до молоді» був проведений тренінг: «Молоде покоління – майбутнє України», у ході якого обговорювались важливі питання дитячого та підліткового віку, збереження здоров‘я та вступу у доросле життя.

MDP4 01

  Користуючись нагодою учасники заходів здійснили екскурсію по лікувальному закладу та спілкувались з фахівцями.

MDP4 01

 

MDP4 01

 

MDP4 01

  Відеолекторій «Щасливе дитинство – здорове дитинство!» дав змогу учасникам усвідомити, що тільки дбайливе ставлення до свого здоров‘я з дитинства дозволяє зберегти його на довгі роки. Тільки здорова дитина та її здорові батьки почуваються по-справжньому щасливими.

MDP4 01

 

MDP4 01

  Практичний психолог та медичні працівники провели низку бесід з дітьми на теми охорони дитинства, здорового способу життя.

MDP4 01

 

MDP4 01

   Адміністрація та колектив Міської дитячої поліклініки №4 щиро вітає з Міжнародним Днем захисту дітей та бажає діткам та їх батькам щасливого дитинства, добра, мирного неба, сонця, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться всі ваші мрії!

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com