В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kdm1     Девіз Дня здоров‘я 2018 року: «Здоров‘я для всіх!». Тому фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 напередодні цього свята ділилися правилами здоров‘я та здорового способу життя не тільки зі своєю цільовою групою, а саме, підлітками та молоддю, а також були «відкриті двері» і для їх батьків.
     Привітала з Днем здоров‘я та поспілкувалася з присутніми про значення збереження здоров‘я та актуальність здорового способу життя для всіх - завідуюча відділенням Братченко Н.В.

kdm2

    Далі дівчатка мали змогу поговорити про збереження здоров‘я та профілактику жіночих хвороб, в т.ч. ВІЛ-інфекції з лікарем акушер-гінекологом Пронь Н.О. та акушеркою Дячук Н.В.

kdm3

    А хлопці, переглянувши відеофільм про принципи здорового способу життя, вплив шкідливих звичок на організм людини, жваво обговорили ці питання, а також питання збереження чоловічого здоров‘я, з лікарем-урологом Колянчиковим О.Ю.

kdm4

     Цікавим було спілкування молоді у форматі тренінгу з практичним психологом Шурбіною А.М. на тему збереження психічного здоров‘я.

kdm51 kdm61

    Але особливо роботою високопрофесійних фахівців «Клініки, дружньої до молоді» були приємно вражені батьки. Вони активно спілкувалися з лікарями, дізнавалися для себе багато нового та важливого, що так їм необхідне у вихованні та спілкуванні зі своїм дітьми, отримували практичні поради фахівців. Практичний психолог провела для них окреме практичне заняття із застосуванням елементів піскової терапії, надала практичні поради.

kdm7

    Завідуючою відділенням та практичним психологом проведена бесіда окремо для батьків, надані відповіді на численні запитання по збереженню соматичного та психологічного здоров‘я дітей, а особливо підлітків.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com