В

а

ж

л

и

в

о

 
 

1      17 листопада 2017 року практичний психолог відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 Юлія Смаровоз взяла участь у презентація нової книги миколаївської письменниці Ангеліни Кріхелі «Королівство Діабетія».

      Подія відбулася у центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького та була приурочена Дню боротьби з цукровим діабетом.
Автор книги поставила перед собою завдання розповісти хворим на цукровий діабет дітям про складну хворобу на простій та зрозумілій дітям мові. Як стверджує автор, книга є продуктом казкотерапії.

      Зі слів практичного психолога Ю.А.Смаровоз, казкотерапія часто використовується практичними психологами у психокорекційній роботі з дітьми. Особливо вона актуальна у дітей, що мають хронічні захворювання. На кожному етапі життя хворого - від моменту, коли дитина та її сім‘я дізнаються про хворобу і перспектива здається сумною та невизначеною і до моменту, коли за участю фахівців - ендокринологів, практичних психологів стає зрозуміло, що діабет – не вирок, а спосіб життя.

2
    Казкотерапія – це спосіб об’єктивізації проблемних ситуацій, іншими словами, це створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає почуття впевненості і захищеності. На прикладі казки дитина вчиться долати труднощі різного характеру в реальному житті. 
    На презентації були присутні багато гостей, в тому числі й ті, що склали групу консультантів та допомогли «книзі для сімейного читання» побачити світ.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com