В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kdmVizitka 230 150

      Запрошуємо молодь відвідати «Клініку, дружню до молоді» дитячої поліклініки №4.Тут все створено для вас! Послуги надаються безкоштовно. Працює Телефон довіри 0933188770.

      Чекаємо на вас щодня з 9.00 до 18.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 93. Телефон 0512 24-80-21, моб. 0933188770

kdmWelcom1  kdmWelcom2

      Відділення медичної та психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» функціонує в структурі міської дитячої поліклініки №4 з 2009 року та надає комплексну медичну, психологічну, юридичну допомогу  та соціальні послуги підліткам та молоді.  Сьогоднішній привабливий вигляд Клініка набула у 2015 році після капітального ремонту та урочистого відкриття.

kdmWelcom3

      Заклад успішно пройшов оцінку та переоцінку МОЗ та ЮНІСЕФ на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді», має весь набір необхідних кабінетів та обладнання, а головне – навчених кваліфікованих спеціалістів. Комплексна допомога цільовій групі, а це: учні, студенти, працююча та непрацююча молодь, віком від 14 до 24-х років, надається фахівцями - гінекологом, урологом, дерматовенерологом, педіатром, практичним психологом, юристом, фахівцем із соціальної роботи - на принципах «дружнього підходу»: доступно, добровільно, доброзичливо, на розумінні й прийнятті вікових особливостей молоді, терпимості, повазі, конфіденційності, підтримці у висловлюванні власної думки та не осудливому ставленні. А головне -безкоштовно.
      Загальною метою роботи клініки є збереження репродуктивного здоров‘я, профілактика ВІЛ/СНІДу та інших небезпечних хвороб, формування відповідальної поведінки підростаючого покоління щодо власного здоров‘я.
      Діяльність «Клініки, дружньої до молоді» в цілому здійснюється за наступними напрямками: консультативному, профілактичному, лікувально-діагностичному, соціальному та інформаційно-просвітницькому.
      Окрім індивідуальної роботи з відвідувачем, що здійснюється конфіденційно,один на один з фахівцем, а на прохання клієнта – анонімно (частіше це відбувається у психолога), ще проводяться бесіди, тренінги, лекції, відео лекторії, семінари.

kdmWelcom4 kdmWelcom5

      Для поширення інформації серед молоді у відділенні запроваджені «Дні відкритих дверей», коли бажаючі, а це учні та студенти навчальних закладів міста, їх батьки, опікуни, педагогічні працівники можуть завітати до закладу і отримати пізнавальну, з елементами інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи, екскурсію.

kdmWelcom6

 

kdmWelcom7

 

kdmWelcom8

       А також використати буклети, брошури та інший друкований матеріал, що є у вільному доступі.

kdmWelcom9

      Колектив «Клініки, дружньої до молоді» створює безпечне та сприятливе середовище для молоді, надає інформацію, забезпечує професійний рівень надання послуг з питань охорони здоров‘я та здорового способу життя,  консультування з особливим наголосом на профілактику ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом, профілактику ранньої незапланованої вагітності та ризикової поведінки.

kdmWelcom10

      Всі послуги доступні, відповідні та прийнятні для підлітків згідно характеристик, розроблених Всесвітньою організацією охорони здоров‘я.

kdmWelcom11

      Формування цінностей здорового способу життя та збереження здоров‘я серед молоді є одним з головних  пріоритетів у роботі відділення.
      Тож запрошуємо молодь відвідати «Клініку, дружню до молоді» дитячої поліклініки №4.Тут все створено для вас! Послуги надаються безкоштовно. Працює Телефон довіри 0933188770.
      Чекаємо на вас щодня з 9.00 до 18.00, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 93. Телефон 0512 24-80-21, моб. 0933188770

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com