В

а

ж

л

и

в

о

 
 

7 квітня – Всесвітній День здоров‘я.

MDP4 6

       Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я.
      Заходи Дня здоров‘я проводяться для того, щоб привернути увагу людей, змусити кожного зупинитися і замислитись, як багато значить здоров'я в його житті. В свою чергу організації та установи охорони здоров'я покликані розробити, затвердити та втілити в життя план конкретних  практичних дій для покращення здоров‘я людей. Щороку Всесвітній день здоров'я присвячується глобальним проблемам і проходить під різними девізами: «У безпеці твоєї крові – порятунок життя багатьох», «Активність – шлях до довголіття» і т. д. У 2017 році головною темою Всесвітнього дня здоров'я стала: «Депресія», девіз: «Давай поговоримо», мета: допомогти людям ідентифікувати цю хворобу, а не тихо страждати від депресії, яка в результаті часто призводить до погіршення стану здоров‘я. Депресія  - поширений недуг, досить часто депресію можна зустріти і у дітей та підлітків. Це захворювання впливає на якість життя,  а у дуже важкій формі може призвести до самогубства.

      7 квітня – у Всесвітній День здоров‘я вже традиційною, цікавою та змістовною була зустріч спеціалістів відділення «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 зі студентами Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій. Цей день у коледжі повністю був присвячений питанням збереження здоров‘я, формуванням навичок здорового способу життя та безпечної поведінки. Для молоді був проведений цикл заходів профілактичного та здоров`язберігаючого напрямку.

MDP4 3

      Зважаючи на те, що Україна – на першому місці в Європі за кількістю людей, що потерпають від депресії, а за даними Всесвітньої організації охорони здоров‘я, у понад 6% населення України діагностовано це захворювання, актуальною була зустріч практичного психолога відділення «Клініка, дружня до молоді» МДП №4 зі студентами коледжу.
      Взаємовідносини, вміння слухати, чути один одного, знаходити спільну мову та підтримку близьких людей, відкривати цікаві та захоплюючі сторони життя, здатність протистояти стресам та негативним впливам – ці та багато інших важливих питань було обговорено у ході спілкування з практичним психологом на тему «Психологія відносин. Поради психолога».
      Студентам були запропоновані цікаві вправи, в ході яких йшло активне обговорення поняття  здорового способу життя.

MDP4 5

 

MDP4 4

      «Поговоримо про жіноче здоров‘я» - на таку тему у доброзичливій та довірливій  атмосфері молодь поспілкувалася  про збереження репродуктивного здоров‘я з акушер-гінекологом та акушеркою «Клініки, дружньої до молоді» дитячої поліклініки №4.

MDP4 2

 

MDP4 1

      Молодь активно приймала участь у проведенні Дня здоров‘я у своєму навчальному закладі. На стенді студентського самоврядування були розміщені поради самих студентів по здоровому способу життя: «Не пали, не зловживай алкоголем, не переїдай, не нервуй, не заздри, більше посміхайся, говори і роби людям лише приємне - і будь здоровий!!!»

MDP4 7

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com