В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото5 Фото2

  Напередодні зимових свят, готуючись до зустрічі Нового року у веселих компаніях – не зайве ще раз нагадати молоді про безпечну поведінку, принципи здорового способу життя, турботу про своє здоров‘я, про наслідки необдуманих вчинків.
  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №»2 м. Миколаєва на зустрічі зі старшокласниками Миколаївського Морського ліцею ім. проф. М.Александрова особливу увагу приділили питанням збереження репродуктивного здоров‘я. Це дуже актуальна тема. На думку молоді, прикро, що багато питань замовчуються, не обговорюються відкрито. Часто маємо вже наслідки якихось необдуманих кроків. Стан репродуктивного здоров’я залежить від сексуальної активності та способу життя молоді. Часто ризикована поведінка, нерозбірливі статеві стосунки призводять до негативних наслідків, зокрема небажаної ранньої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом, на які довгий час не звертається належна увага, інфікування ВІЛ.

Фото1 Фото2

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва провели цикл профілактичних інформаційно-просвітницьких зустрічей з учнями та студентами загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, плідною була робота з учнівським, батьківським та педагогічним колективом ЗОШ № 51 м. Миколаєва.

Фото1 Фото2

  Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит, що проходив цього річ з 22 по 29 листопада завершився Всесвітнім Днем боротьби з ВІЛ/СНІДом.1 грудня як завжди світ привертає увагу до проблеми, яка на була загальносвітового масштабу. За даними ВООЗ, ВІЛ/СНІД забрав життя понад 35 млн людей.

Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства", що стартувала 25 листопада 2019 року, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, триває.

  Шановна молодь, якщо ви відчуваєте протиправні дії відносно вас, - не залишайтесь зі своєю проблемою наодинці! Є люди, які вам обов‘язково допоможуть. Звертайтесь до фахівців Центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, до практичних психологів відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2».

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» долучились до заходів Всеукраїнської щорічної акції. Безпосередньо у відділенні та у закладах середньої та професійно-технічної освіти м. Миколаєва для учнів та студентів активно проводяться бесіди, відео лекторії, семінари на теми збереження репродуктивного здоров‘я, планування сім‘ї, нетерпимості та протидії насильству, викорінення такого ганебного явища як насильство. Заходи організовані також спільно з фахівцем із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

  21 листопада, у третій четвер листопада, світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від куріння. У цей день фахівці закликають курців припинити курити, а владу — запроваджувати ефективні антитютюнові закони.

  За статистикою, в Україні щоденно курять 7,2 млн дорослих, але 62,5% із них хочуть позбутися тютюнової залежності. Водночас, частка тих, хто справді припиняє курити назавжди, на жаль, незначна.

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров‘я.

  У підлітковому віці та в перші дорослі роки життя відбувається багато доленосних змін, як-от перехід до іншої школи, початок статевих відносин, розставання з рідною домівкою, вступ до вишу чи вихід на роботу. Для багатьох це дуже цікавий час. Але це також пора хвилювань і стресів. У деяких випадках такі переживання не розпізнані та залишені без уваги, можуть призводити до розвитку психічних розладів.

Фото1 Фото2

  Все про контрацепцію могли дізнатись старшокласники та студенти м. Миколаєва у Міжнародний День контрацепції, адже проблеми, які виникають, перш за все, пов‘язані з недостатньою поінформованістю молоді, недостатньою увагою батьків до статевого виховання своїх дітей і зневагою до засобів контрацепції.

Фото3 Фото0

  Новий навчальний рік розпочався. І поки школярі та студенти знову включаються в навчальний процес після літнього відпочинку, фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва, як і кожного року у вересні, провели зустрічі з батьками старшокласників у навчальних закладах.

Правова допомога - за номером 0 800 213 103
«Гаряча лінія» для дітей та батьків - за номером 116-111

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м.Миколаєва на Всеукраїнському тижні з протидії булінгу, що проходить з 16 по 20 вересня, відвідали навчальні заклади та поспілкувались з молоддю на теми: Що таке булінг, як він проявляється, яка різниця між конфліктом та булінгом та багато інших питань, зокрема, пов’язаних зі збереженням репродуктивного здоров’я та профілактики ВІЛ.

resAll2   У липні 2019 року відзначає своє 10-річчя відділення медичної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої лікарні №2 м. Миколаєва.

  Фактично з 2008 року до вирішення проблем миколаївських підлітків та молоді приєднались спеціалісти «Клініки, дружньої до молоді». Тоді це був лише кабінет, в якому допомогу надавали психолог та педіатр. Потреба з боку громади, особливо молоді в такому закладі зростала, і тому на виконання нормативних документів Наказом міської дитячої поліклініки №4 від 28.07.2009 року «Про створення відділення «Клініка, дружня до молоді»» кабінет став відділенням медичної допомоги дітям та молоді. А ще через три роки, у 2012 році, заклад пройшов оцінку МОЗ України та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді».

 

Фото7 Фото2

  Починається літо, такі довгоочікувані шкільні канікули! І не випадково перший день літа став святковим днем усіх дітей. В Україні на офіційному рівні цього дня відзначається цілих два свята, присвячених дітям - на державному та міжнародному рівні. Український День захисту дітей – це загальнонаціональне свято, організоване за указом президента від 30 травня 1998 року. А Міжнародний день захисту дітей, що відзначається у всьому світі, був заснований 70 років тому.У цей день велика увага приділяється захисту прав дитини у вихованні, освіті, соціальному забезпеченні, фізичному та духовному розвитку незалежно від національної приналежності, соціального походження, фінансового стану. Всім треба визнати права дітей і сприяти їхньому виконанню.

Фото5 Фото6

  Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. За даними ВООЗ в світі від причин, пов’язаних з курінням, щорічно передчасно вмирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків, або від СНІД. І тому щороку проводять цей день, привертаючи увагу до небезпек для здоров‘я, пов‘язаних із вживанням тютюну, закликаючи проводити ефективну політику щодо зменшення масштабів споживання тютюну.

kdm 5    У кожну третю неділю травня за рішенням ВООЗ проводиться День пам‘яті жертв СНІДу. У 2019 році це 19 травня. У 1983 році, коли був вперше відзначений цей день, у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювань на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо. На сьогодні статистика жертв СНІДу у світі катастрофічна, бо втрати більші, ніж у Другій світовій війні. На сьогодні, завдяки досягненням у розширенні доступу до антретровірусної терапії (АРТ) життя ВІЛ-позитивних людей стало більш тривалим і більш здоровим. Є відомості, що АРТ запобігає подальшу передачу ВІЛ.

  З метою привернення уваги молоді до актуальної теми профілактики ВІЛ у відділенні медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» МДЛ №2 відбувся семінар-тренінг «ВІЛ/СНІД. Безпечна поведінка – запорука життя!» та   тематичні бесіди, відео лекторії.

kdm 1  Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я проходить у нашій державі кожної весни у рамках реалізації Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та з метою привернення уваги до питань збереження здоров’я, народження бажаних і здорових дітей.

  13 травня стартувала щорічна Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія в рамках Тижня планування сім‘ї та збереження репродуктивного здоров‘я.

kdm2  Заходи, що проводяться до Всесвітнього дня здоров’я, нерозривно пов’язані з діяльністю відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої лікарні №2 (донедавна МДП №4) м. Миколаєва. Та і хто, як не працівники охорони здоров‘я, що надають медичну допомогу всім, хто її потребує, якнайкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною темою зустрічей з молоддю.

  Спеціалістами відділення спільно з фахівцями Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді у «Клініці, дружній до молоді» проведено захід для учнів Вищого професійного училища № 21 у переддень Всесвітнього Дня здоров‘я.

kdm1

  Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

  З метою захисту здоров’я дітей та підлітків, 22 березня 2019 року фахівцями відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» МДП №4 був проведений семінар-тренінг для молоді, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

IMG 1378rЧекаємо на вас за адресою: м.Миколаїв, вул.Чкалова, 93, щодня, крім вихідних.
Телефон 0933188770, 0512 24-80-21.

  На сьогодні ситуація, що склалася з епідемією ВІЛ-інфекції в Україні має такі характеристики: стабілізація епідемії, поширення інфекції серед груп найвищого ризику щодо інфікування ВІЛ, нерівномірне поширення ВІЛ-інфекції в регіонах України, зміна основних шляхів передачі ВІЛ-інфекції з переважним ураженням осіб працездатного віку.

  В Україні працюють 137 «Клінік, дружніх до молоді», які є структурними підрозділами закладів охорони здоров‘я та надають комплексну профілактичну, медичну, психологічну допомогу підліткам і молоді, в т.ч., які належать до ключових груп населення, що є пріоритетними для Глобального Фонду в Україні щодо профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом.

У світі відзначають Міжнародний день презерватива

Фото1 Фото2

  Серед багаточисленних свят у році є ряд таких, що покликані популяризувати важливі для здоров‘я та безпеки речі. Саме до таких з впевненістю можна віднести 13 лютого - Всесвітній день презерватива. Цей день виконує інформаційно-просвітницьку та профілактичну місію і дозволяє зберегти життя та здоров‘я багатьох людей. Метою цього дня є поінформування сексуально-активної молоді про презерватив, як про надійний метод контрацепції та захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ.

Young1  Бути мудрими батьками для підлітка завжди було складно. Виховання підлітка - нелегке завдання. Але багато батьків чомусь вважають, що це твердження ніяк не належать до них, поки ... не зіткнулися з проблемою лицем до лиця. У підлітковий період слід бути особливо уважними до підростаючої людини і до вибору методів її виховання.

  Варто розуміти,  що головне у ваших взаєминах з дитиною – взаєморозуміння. Щоб його встановити, ви повинні проявляти ініціативу і не таїти образ. Не слід одразу ж виконувати будь які забаганки дитини, але й постійно уникати вимог дитини теж не варто. Якщо ви не можете або не вважаєте за потрібне виконати бажання сина чи доньки, потрібно пояснити - чому. І взагалі, більше розмовляйте зі своїми дітьми, розповідайте про свою роботу, обговорюйте з ними їхні справи, знайте їх інтереси і турботи. Діти повинні відчувати, що ви їх любите, що в будь-якій ситуації вони можуть розраховувати на ваш пораду і допомогу, і не боятися глузування або зневаги. Підтримуйте впевненість дітей у собі, у тому, що навіть за певних недоліків (які є у кожного) у них є свої незаперечні достоїнства. Стратегія батьків - сформувати у дитини позицію впевненості. Привертають увагу також вміння - тато вміє кататися на лижах, лагодити телевізор, водити машину, а мама готує смачні пиріжки, розповідає казки ... Життя батьків, їх звички, погляди роблять набагато більший вплив на дитину, ніж довгі повчальні бесіди.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com