В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Foto1 В Україні щорічно з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Стартувала вона 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Дати початку та завершення акції не випадкові, бо вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства щодо жінок, толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, боротьби з рабством та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

test2

Чому важливо кожному перевіритись на гепатит С? Близько мільйона українців не знають, що мають у своєму організмі вірус гепатиту С. Ще 60 000 — не знають про свій ВІЛ-позитивний статус. Віруси — це невидима загроза, з якою людина стикається щодня.

Протягом останнього року зусилля всього світу направлені на боротьбу з COVID-19, натомість епідемії інших вірусів нікуди не ділися. Завдання Європейського тижня тестування — нагадати людям про захворювання на ВІЛ та вірусні гепатити. І найдієвішим інструментом боротьби з цими захворюваннями є тестування.

KDMpreztitНапередодні Дня контрацепції у відділенні «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» відбулася акція з тестування на ВІЛ, організована спільно з МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за сприяння Тeenergizer - молодіжного руху, що об‘єднав підлітків з країн Південної Європи та Центральної Азії, на якій з дотримання всіх карантинних норм кожен охочий мав можливість безкоштовно пройти добровільне консультування та тестування на ВІЛ методом швидкого тесту, безкоштовно отримати засоби бар‘єрної контрацепції та кваліфіковану допомогу, консультацію, поради лікаря-гінеколога та інших фахівців у вирішенні питань вибору контрацепції та збереження репродуктивного здоров‘я.

Дуже дякуємо нашій сміливій, крутій, свідомій молоді м.Миколаєва за участь у акції з тестування на ВІЛ. Але – увага!!! Акція не закінчується. Щодня з 13.00 до 18.00 ви можете завітати до відділення «Клініка, дружня до молоді» на вул.Чкалова, 93 пройти тест на ВІЛ та поспілкуватись з фахівцями доступно, добровільно, доброзичливо! Чекаємо на вас!

Фото1 Фото2

  1 вересня 2020 року у День знань, що був присвячений актуальній темі протидії коронавірусній хворобі COVID-19, лікар-педіатр відділення медичної допомоги дітям та молоді м.Миколаєва «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні №2» за запрошенням батьківського активу та вчителів школи №22 провела зустріч з учнями на тему «COVID-19 — новий виклик для всього свiту. Як захистити себе».

kdmEkol1  З початком вересня школярі та студенти повернулися в класи та навчальні аудиторії. Починається напружена робота по здобуттю знань. Але варто не забувати про збереження свого здоров‘я, особливо в реаліях сьогодення.
У Статуті Всесвітньої ор¬ганізації охорони здоров’я зазначено, що «здоров’я — це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб». Природа наділила людину досконалим функціональним організмом із універсальним захистом від усіляких зовнішніх і внутрішніх негативних впливів. Проте здоров’я слід розглядати не як щось набуте й не¬змінне, а як стан, котрий постійно змінюється, а особливо в підлітковому віці, коли дорослішання проходить в умовах постійно зростаючого темпу життя, розумового навантаження, зменшення фізичної активності, прагнення до самоствердження, нехтування особистою безпекою. У такі моменти дуже важливо, коли поряд будуть батьки або фахівці, які зможуть вчасно допомогти впоратися з шаленим навантаженням, не оступитись та не накоїти непоправного у своєму житті.

Ми працюємо для вас щодня, крім вихідних, з 9.00 до 18.00.
Телефон (0512) 24-80-21, 0933188770. Адреса м.Миколаїв, вул. Чкалова, 93.

YanHelCOV 2

Чекаємо на вас за адресою вул.Чкалова, 93.
Довідки за тел. 0512
24-80-21, 0933188770.

  Як показують час та обставини у період самоізоляції та жорстких карантинних обмежень по COVID-19 дуже великою виявилась потреба молоді саме у живому спілкуванні, у можливості поділитись своїми проблемами, сумнівами, переживаннями з тими, кому вони довіряють, хто їх приймає та розуміє. Впродовж усього карантину, дотримуючись правил, фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» не залишали молодь, завжди були на зв‘язку онлайн.

Фото1 Фото2 Фото3

  Тема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Проблема поширення і вживання наркотиків в Україні набуває з кожним роком все більших розмірів. Щодня в Україні молоді люди гинуть від передозування наркотиками, не лише фізично, а й ментально. Бо навіть ті, кому вдається вижити - назавжди втрачають власне «я» і перестають існувати у реальності. Для того, щоб знайти шлях вирішення проблеми наркоманії потрібно починати з її витоків. Найкраще та найдоступніше розказати про залежність тим, хто зараз стоїть перед бажанням першої спроби, а це діти, підлітки, молодь, може людина, яка це пережила.

Фото1 Фото2
Звертаємось до молоді, приєднуйтесь!
Не залишайтесь зі своїми сумнівами, питаннями наодинці.
Завжди надамо відповіді, допоможемо!
Телефон:
0512 24-80-21,
0933188770,
щодня з 9.00 до 18.00.

  Незважаючи на карантин та обмеження, пов‘язані з ним, допомога фахівців відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва дуже необхідна молоді саме зараз. Це відчувається. І ми не залишаємо молодь без уваги. Консультування відбуваються дистанційно. Особливо молодь має потребу у психологічній підтримці.

keyboard hand  Отже, про що незручно спитати у батьків?

  1. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) поширюються в основному від однієї інфікованої людини іншій при статевих стосунках. Деякі інфекції можуть також передаватися від матері дитині під час вагітності та пологів, також можуть передаватися через продукти крові і при пересадці тканин. У число хвороб, що викликаються ІПСШ, входять сифіліс, ВІЛ і рак шийки матки.

  2. Збудниками ІПСШ частіше за все бувають віруси та бактерії. Найпоширеніші бактеріальні ІПСШ — гонорея, хламідіоз і сифіліс. Вірусні ІПСШ — найнебезпечніші, оскільки не існує ліків, здатних знищити вірус в організмі, тому часто він залишається в організмі на все життя. Найпоширенішими збудниками ІПСШ є вірус генітального герпесу, вірус папіломи людини (ВПЛ), вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), вірус гепатиту С і В.

yong1

Телефон довіри: 0512 24-80-21, 0933188770.

  Соціальна дистанція є обтяжливою для всіх, особливо для підлітків, які звикли спілкуватися з друзями чи однолітками. Тому психологи дали поради, як батьки можуть допомогти своїм старшим дітям пройти через це.

  Пандемія COVID-19 та примусова соціальна дистанція змінили спосіб життя сімей. По всьому світу повсякденне життя було поставлено на паузу, в той час, як сім'ї продовжують залишатися вдома, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу.

  Проте підліткам може бути складно пережити цей період, відокремившись від світу. Діти починають сумувати за своїми друзями, стають дратівливими чи залипають у смартфонах чи ноутбуках. Тому нижче опубліковані кілька порад для батьків, які допоможуть впоратися з цією ситуацією.

Фото1 Фото2

  Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні №2» та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді у загальноосвітній школі м. Миколаєва, за сприяння адміністрації навчального закладу для старшокласників був організований та проведений інтерактивний захід, присвячений питанням збереження здоров‘я, в т.ч. репродуктивного, безпечної поведінки, відповідальності у статевих стосунках.

Фото1 Фото2

Відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні  №2» відвідали студенти Миколаївського Академічного коледжу. Майбутні артисти прагнуть бути не тільки професіоналами своєї справи, а і здоровими, всебічно розвиненими людьми. З активною допитливою молоддю дуже приємно працювати. Інтерактивне спілкування допомагало у розумінні та сприйнятті важливих тем для збереження здоров‘я, в тому числі репродуктивного, профілактики ВІЛ та ІПСШ.

Фото1 Фото2

  25 лютого 2020 року у м. Миколаєві ФН ООН у партнерстві з Благодійним Фондом «Здоров‘я жінки і планування сім‘ї» за сприяння Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради в рамках реалізації проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» розпочав свою роботу тренінг «Організація та наданняпослуг з репродуктивного здоров‘я у випадку гендерного насильства» для медичних фахівців м. Миколаєва.

pregnant  24 українські породіллі з 1000 - це дівчатка у віці від 15 до 19 років. У такій ситуації може опинитися кожна. Природно, якщо це лякає. Психологи та лікарі знають, що робити далі, а закони України — захищають від необдуманих рішень.
Спочатку слід переконатися у вагітності: перші ознаки схожі на ті, що відчувають підлітки через фізіологічні особливості свого віку. Тож чому панікувати даремно, куди й до кого звертатися, і як закон дивиться на аборти неповнолітніх?
Тест на вагітність.

  Деякі ознаки вагітності дуже схожі на ті, що переживають більшість дівчат-підлітків у своєму віці. Через це можна або прогавити перші місяці вагітності або, навпаки, сплутати її з іншими фізіологічними процесами.

stopDrunk

 

  За різними оцінками, приблизно у 20% дітей і підлітків у світі є психічні розлади або проблеми. Близько половини психічних розладів починається у віці до 14 років.

  Що ж таке психоактивні речовини та як дізнатись, чи вживає ваша дитина наркотики?

KDMtren 1   У відділенні "Клініка дружня до молоді" КНП ММР «МДЛ №2» практичним психологом Смаровоз Юлією Андріївною для молоді міста Миколаєва на протязі 4-х місяців проводились зустрічі психологічного тренінгу під назвою: «Я та інші!».

KDM can 4   До Всесвітнього дня боротьби проти раку у відділенні «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» пройшла тематична інтерактивна зустріч молоді з лікарем-гінекологом, лікарем-урологом та акушеркою відділення. Учасники були дуже зацікавлені, задавали багато питань фахівцям та отримували кваліфіковані змістовні відповіді. Значення у профілактиці онкологічних хвороб здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, безпечна сексуальна поведінка, уважне та відповідальне ставлення до себе, до свого здоров‘я та здоров‘я тих, хто поруч, значення профілактичних щеплень, щорічних профілактичних медичних оглядів у лікаря, з яким заключена декларація. Ці та багато інших питань було обговорено у ході зустрічі.

Фото5 Фото2

  Напередодні зимових свят, готуючись до зустрічі Нового року у веселих компаніях – не зайве ще раз нагадати молоді про безпечну поведінку, принципи здорового способу життя, турботу про своє здоров‘я, про наслідки необдуманих вчинків.
  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №»2 м. Миколаєва на зустрічі зі старшокласниками Миколаївського Морського ліцею ім. проф. М.Александрова особливу увагу приділили питанням збереження репродуктивного здоров‘я. Це дуже актуальна тема. На думку молоді, прикро, що багато питань замовчуються, не обговорюються відкрито. Часто маємо вже наслідки якихось необдуманих кроків. Стан репродуктивного здоров’я залежить від сексуальної активності та способу життя молоді. Часто ризикована поведінка, нерозбірливі статеві стосунки призводять до негативних наслідків, зокрема небажаної ранньої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом, на які довгий час не звертається належна увага, інфікування ВІЛ.

Фото1 Фото2

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва провели цикл профілактичних інформаційно-просвітницьких зустрічей з учнями та студентами загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, плідною була робота з учнівським, батьківським та педагогічним колективом ЗОШ № 51 м. Миколаєва.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com