В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні №2» та Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді у загальноосвітній школі м. Миколаєва, за сприяння адміністрації навчального закладу для старшокласників був організований та проведений інтерактивний захід, присвячений питанням збереження здоров‘я, в т.ч. репродуктивного, безпечної поведінки, відповідальності у статевих стосунках.

Фото1 Фото2

Відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «Міської дитячої лікарні  №2» відвідали студенти Миколаївського Академічного коледжу. Майбутні артисти прагнуть бути не тільки професіоналами своєї справи, а і здоровими, всебічно розвиненими людьми. З активною допитливою молоддю дуже приємно працювати. Інтерактивне спілкування допомагало у розумінні та сприйнятті важливих тем для збереження здоров‘я, в тому числі репродуктивного, профілактики ВІЛ та ІПСШ.

Фото1 Фото2

  25 лютого 2020 року у м. Миколаєві ФН ООН у партнерстві з Благодійним Фондом «Здоров‘я жінки і планування сім‘ї» за сприяння Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради в рамках реалізації проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» розпочав свою роботу тренінг «Організація та наданняпослуг з репродуктивного здоров‘я у випадку гендерного насильства» для медичних фахівців м. Миколаєва.

pregnant  24 українські породіллі з 1000 - це дівчатка у віці від 15 до 19 років. У такій ситуації може опинитися кожна. Природно, якщо це лякає. Психологи та лікарі знають, що робити далі, а закони України — захищають від необдуманих рішень.
Спочатку слід переконатися у вагітності: перші ознаки схожі на ті, що відчувають підлітки через фізіологічні особливості свого віку. Тож чому панікувати даремно, куди й до кого звертатися, і як закон дивиться на аборти неповнолітніх?
Тест на вагітність.

  Деякі ознаки вагітності дуже схожі на ті, що переживають більшість дівчат-підлітків у своєму віці. Через це можна або прогавити перші місяці вагітності або, навпаки, сплутати її з іншими фізіологічними процесами.

stopDrunk

 

  За різними оцінками, приблизно у 20% дітей і підлітків у світі є психічні розлади або проблеми. Близько половини психічних розладів починається у віці до 14 років.

  Що ж таке психоактивні речовини та як дізнатись, чи вживає ваша дитина наркотики?

KDMtren 1   У відділенні "Клініка дружня до молоді" КНП ММР «МДЛ №2» практичним психологом Смаровоз Юлією Андріївною для молоді міста Миколаєва на протязі 4-х місяців проводились зустрічі психологічного тренінгу під назвою: «Я та інші!».

KDM can 4   До Всесвітнього дня боротьби проти раку у відділенні «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» пройшла тематична інтерактивна зустріч молоді з лікарем-гінекологом, лікарем-урологом та акушеркою відділення. Учасники були дуже зацікавлені, задавали багато питань фахівцям та отримували кваліфіковані змістовні відповіді. Значення у профілактиці онкологічних хвороб здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, безпечна сексуальна поведінка, уважне та відповідальне ставлення до себе, до свого здоров‘я та здоров‘я тих, хто поруч, значення профілактичних щеплень, щорічних профілактичних медичних оглядів у лікаря, з яким заключена декларація. Ці та багато інших питань було обговорено у ході зустрічі.

Фото5 Фото2

  Напередодні зимових свят, готуючись до зустрічі Нового року у веселих компаніях – не зайве ще раз нагадати молоді про безпечну поведінку, принципи здорового способу життя, турботу про своє здоров‘я, про наслідки необдуманих вчинків.
  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №»2 м. Миколаєва на зустрічі зі старшокласниками Миколаївського Морського ліцею ім. проф. М.Александрова особливу увагу приділили питанням збереження репродуктивного здоров‘я. Це дуже актуальна тема. На думку молоді, прикро, що багато питань замовчуються, не обговорюються відкрито. Часто маємо вже наслідки якихось необдуманих кроків. Стан репродуктивного здоров’я залежить від сексуальної активності та способу життя молоді. Часто ризикована поведінка, нерозбірливі статеві стосунки призводять до негативних наслідків, зокрема небажаної ранньої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом, на які довгий час не звертається належна увага, інфікування ВІЛ.

Фото1 Фото2

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва провели цикл профілактичних інформаційно-просвітницьких зустрічей з учнями та студентами загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, плідною була робота з учнівським, батьківським та педагогічним колективом ЗОШ № 51 м. Миколаєва.

Фото1 Фото2

  Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит, що проходив цього річ з 22 по 29 листопада завершився Всесвітнім Днем боротьби з ВІЛ/СНІДом.1 грудня як завжди світ привертає увагу до проблеми, яка на була загальносвітового масштабу. За даними ВООЗ, ВІЛ/СНІД забрав життя понад 35 млн людей.

Міжнародна кампанія "16 днів проти насильства", що стартувала 25 листопада 2019 року, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, триває.

  Шановна молодь, якщо ви відчуваєте протиправні дії відносно вас, - не залишайтесь зі своєю проблемою наодинці! Є люди, які вам обов‘язково допоможуть. Звертайтесь до фахівців Центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, до практичних психологів відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2».

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» долучились до заходів Всеукраїнської щорічної акції. Безпосередньо у відділенні та у закладах середньої та професійно-технічної освіти м. Миколаєва для учнів та студентів активно проводяться бесіди, відео лекторії, семінари на теми збереження репродуктивного здоров‘я, планування сім‘ї, нетерпимості та протидії насильству, викорінення такого ганебного явища як насильство. Заходи організовані також спільно з фахівцем із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді.

  21 листопада, у третій четвер листопада, світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від куріння. У цей день фахівці закликають курців припинити курити, а владу — запроваджувати ефективні антитютюнові закони.

  За статистикою, в Україні щоденно курять 7,2 млн дорослих, але 62,5% із них хочуть позбутися тютюнової залежності. Водночас, частка тих, хто справді припиняє курити назавжди, на жаль, незначна.

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров‘я.

  У підлітковому віці та в перші дорослі роки життя відбувається багато доленосних змін, як-от перехід до іншої школи, початок статевих відносин, розставання з рідною домівкою, вступ до вишу чи вихід на роботу. Для багатьох це дуже цікавий час. Але це також пора хвилювань і стресів. У деяких випадках такі переживання не розпізнані та залишені без уваги, можуть призводити до розвитку психічних розладів.

Фото1 Фото2

  Все про контрацепцію могли дізнатись старшокласники та студенти м. Миколаєва у Міжнародний День контрацепції, адже проблеми, які виникають, перш за все, пов‘язані з недостатньою поінформованістю молоді, недостатньою увагою батьків до статевого виховання своїх дітей і зневагою до засобів контрацепції.

Фото3 Фото0

  Новий навчальний рік розпочався. І поки школярі та студенти знову включаються в навчальний процес після літнього відпочинку, фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м. Миколаєва, як і кожного року у вересні, провели зустрічі з батьками старшокласників у навчальних закладах.

Правова допомога - за номером 0 800 213 103
«Гаряча лінія» для дітей та батьків - за номером 116-111

  Фахівці відділення «Клініка, дружня до молоді» КНП ММР «МДЛ №2» м.Миколаєва на Всеукраїнському тижні з протидії булінгу, що проходить з 16 по 20 вересня, відвідали навчальні заклади та поспілкувались з молоддю на теми: Що таке булінг, як він проявляється, яка різниця між конфліктом та булінгом та багато інших питань, зокрема, пов’язаних зі збереженням репродуктивного здоров’я та профілактики ВІЛ.

resAll2   У липні 2019 року відзначає своє 10-річчя відділення медичної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої лікарні №2 м. Миколаєва.

  Фактично з 2008 року до вирішення проблем миколаївських підлітків та молоді приєднались спеціалісти «Клініки, дружньої до молоді». Тоді це був лише кабінет, в якому допомогу надавали психолог та педіатр. Потреба з боку громади, особливо молоді в такому закладі зростала, і тому на виконання нормативних документів Наказом міської дитячої поліклініки №4 від 28.07.2009 року «Про створення відділення «Клініка, дружня до молоді»» кабінет став відділенням медичної допомоги дітям та молоді. А ще через три роки, у 2012 році, заклад пройшов оцінку МОЗ України та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ на відповідність статусу «Клініка, дружня до молоді».

 

Фото7 Фото2

  Починається літо, такі довгоочікувані шкільні канікули! І не випадково перший день літа став святковим днем усіх дітей. В Україні на офіційному рівні цього дня відзначається цілих два свята, присвячених дітям - на державному та міжнародному рівні. Український День захисту дітей – це загальнонаціональне свято, організоване за указом президента від 30 травня 1998 року. А Міжнародний день захисту дітей, що відзначається у всьому світі, був заснований 70 років тому.У цей день велика увага приділяється захисту прав дитини у вихованні, освіті, соціальному забезпеченні, фізичному та духовному розвитку незалежно від національної приналежності, соціального походження, фінансового стану. Всім треба визнати права дітей і сприяти їхньому виконанню.

Фото5 Фото6

  Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. За даними ВООЗ в світі від причин, пов’язаних з курінням, щорічно передчасно вмирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків, або від СНІД. І тому щороку проводять цей день, привертаючи увагу до небезпек для здоров‘я, пов‘язаних із вживанням тютюну, закликаючи проводити ефективну політику щодо зменшення масштабів споживання тютюну.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com