В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Список головних експертів УОЗ ММР

 

Прізвище, ім’я та по батькові

 

Посада, заклад охорони здоров’я

 

1 2 3
1 Чинякова Людмила Борисівна акушер-гінеколог
 (ПБ №1)
2 Литовченко Лілія Юріївна анестезіолог-реаніматолог
 (МЛШМД)
3 Козирєв Валерій Васильович спеціаліст по медичному обслуговуванню ветеранів війни
 (КМП ММР ЦПМСД №4)
4 Мурзіна Наталя Володимирівна геронтолог
 (КМП ММР ЦПМСД №2)
5 Руденко Григорій Хомич спеціаліст по роботі з цивільного захисту
 (КЗ ММР «МІАЦМС»)
6 Шкляров В’ячеслав Вікторович інфекціоніст
 (МЛ №4)
7 Фенінець Світлана Йосипівна кардіолог
 (МЛ № 1)
8 Тишко Наталя Іванівна лаборант
(МЛ №1)
9 Пліткіна Ірина Миколаївна імунолог (дорослого та дитячого населення)
(КМП ММР ЦПМСД №1)
10 Павлова Олена Анатоліївна нарколог
 (Наркодиспансер)
11 Курляк Олена Анатоліївна невропатолог
 (МЛ №4)
12 Букач Лариса Володимирівна дерматолог
 (МОШВД)
13 Юхта Леонід Іванович онколог
 (МЛ №4)
14 Кузнєцов Сергій Октябрійович патологоанатом
 (МЛ №1)
15 Самсонова Людмила Анатоліївна психіатр
 (МОПЛ № 1)
16 Виглідав Тетяна Анатоліївна рентгенолог
 (МЛ № 1)
17 Пенчук Тетяна Олександрівна стоматолог
 (СП №1)
18 Ващенко Людмила Костянтинівна токсиколог
 (МЛШМД)
19 Шуткін Юрій Петрович травматолог
 (МЛ №3)
20 Короленко Рима Миколаївна фахівець з У З Д
 (МЛ №4)
21 Нанаров Олександр Іванович уролог
 (МЛШМД)
22 Величко Клавдія Володимирівна фізіотерапевт
 (МЛ №3)
23 Динник Тетяна Дмитрівна фтизіатр
 (МПТД)
24 Бекало Тетяна Петрівна спеціаліст з  функціональної діагностики
 (МЛ №3)
25 Пермяков Вадим Валентинович хірург
(МЛ № 3)
26 Фаб’янський Володимир Анатолійович хірург з амбулаторної роботи
 (МЛ №3)
27 Сердюкова Оксана Василівна ревматолог
 (МЛ № 3)
28 Рябець Дмитро Миколайович проктолог
 (МЛ № 3)
29 Сич Сергій Євгенович нейрохірург
 (МЛШМД)
30 Сагун Галина Іванівна експерт з тимчасової непрацездатності
 (КНП ММР «ЦПМСД №2»)
31 Грачова Марія Георгіївна ендокринолог
 (МЛ №1)
32 Бабін Анатолій Володимирович з сімейної медицини
 (КНП ММР ЦПСМД № 3)
33 Тимофійшина Аліна Сергіївна по роботі зі зверненнями громадян
 (УОЗ ММР)
34 Михайлов Олександр Іванович ендоскопіст
 (МЛ № 4)
35 Михайлова Тетяна Михайлівна відповідальна особа з фармакологічного нагляду
 (МЛ № 4)
36 Назарук Лариса Миколаївна сурдолог
 (МЛ №4)
37 Маяцька Віта Вікторівна терапевт
 (МЛ № 3)
38 Дирда Олександр Миколайович отоларинголог
 (МЛ № 4)
39 Яцишена Вікторія Анатоліївна дитячий алерголог
 (МДП №4)
40 Костенко Людмила Євгеніївна офтальмолог
 (МЛ № 1)
41 Хардікова Тамара Анатоліївна дитячий  гінеколог
 (ПБ №3)
42 Турпакова Олена Вікторівна дитячий  дерматолог
 (МОШВД)
43 Коневська Ірина Вікторівна дитячий  кардіоревматолог
 (МДЛ № 2)
44 Коляда Віктор Анатолійович дитячий невропатолог
 (МДЛ №2)
45 Менжуліна Ірина Анатоліївна неонатолог
 (ПБ №3)
46 Солоненко Марина Дмитрівна дитячий отоларинголог
 (ДП №3)
47 Дем’янов Олександр Анатолійович педіатр
 (МДЛ № 2)
48 Бєдіна Лілія Леонідівна дитячий пульмонолог
 (МДП №3)
49 Смільницький Євгеній Миколайович дитячий  стоматолог
 (ММСП)
50 Папішев Павло В’ячеславович дитячий  хірург
 (МДЛ №2)
51 Карнаух Вірве Володимирівна дитячий ендокринолог
 (МДЛ №2)
52 Чала Євгенія Валентинівна спеціаліст по УЗД з пренатальної патології
 (ПБ №3)
53 Нюбін Борис Петрович дитячий  фтизіатр
 (МПТД)
54 Альбещенко Ольга Василівна дитячий  нефролог
 (МДЛ № 2)

 

 

 

 

оновлено 10/02/2019р.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com