В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Pant      В Україні з грудня 2017 р. стартує процес відбору кандидатів на здобуття у 2018 році найвищої відзнаки для медиків – «Орден Святого Пантелеймона».
      Найдостойніших лікарів, медсестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях:
  • «Найкращій лікар»;
  • «Найкращій медичний працівник»;
  • «Новатор охорони здоров’я»;
  • «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;
  • «Взірець служіння суспільству».

      Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» була започаткована ще у 2009 році.
      Нагорода присуджуєтеся медпрацівникам, незалежно від їх політичних та релігійних переконань, етнічного, соціального положення та майнового стану. Разом з тим, є чіткі критерії, за якими медичні колективи, профспілки чи громадські організації висуватимуть кандидатів. Серед них: духовність та порядність, милосердя,
ініціативність, професійність та ін..
      Вся інформація про вимоги до кандидатів зазначається в Положенні про відзнаку, яке затвердила Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймона» 20.11.2017 р.
      Варто відзначити, що вимоги до кандидатів у 2018 році практично не змінились від минулорічних за винятком кількох технічних уточнень (зменшено кількість номінацій та дещо змінено їх назви).
Переможці найвищої відзнаки для медиків, крім загальнодержавного визнання, отримають фінансову винагороду – по 100 тис. грн.
Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймона» також вирішила особливу увагу приділити молодим лікарям та медсестрам. Було ухвалено рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих працівників віком до 35 років.
      Нагорода сповідує ідентичну місію, принципи та цінності з «Орденом Святого Пантелеймона», а також має спільні органи пошуку, відбору та присудження Відзнаки.Кандидатів на здобуття медалі мають право пропонувати медзаклади, лікарські та сестринські асоціації, профспілкові та всеукраїнські громадські організації, ради молодих вчених та ін..
Наразі в усіх областях України створені та працюють Регіональні ради, які розпочали інформування громадськості та медичні колективи про мету та умови конкурсу за пропозицією Повноважної Ради Ордену, яку очолює екс міністр охорони здоров’я Князевич.
      Регіональну Раду Миколаївської області очолює Гунченко В.К. який також входить до складу Національної експертної комісії.
      Участь в проекті з визначення найкращих лікарів Миколаївщини має
надзвичайно велике значення для всіх мешканців області, адже під час відбору громадськість дізнається про долю та життєвий шлях великої кількості талановитих та високопрофесійних медпрацівників нашого регіону.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com