В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради
"Міська лікарня №3"

01 territory

Адреса: 54000, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Космонавтів, буд.97.
Сайт: www.hospital3.nikolaev.ua    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проїзд – міські маршрутні таксі №№ 13, 30, 31, 32, 46, 66 до кінцевої зупинки «Дубки»

Телефони:
Приймальне відділення (0512) 23-90-65
Секретар (0512) 44-49-69
факс (0512) 44-48-24

 

Головний лікар:
 
03 Chebotarev

Заслужений лікар України - Чеботарьов Олександр Петрович.
Закінчив  Одеський  медичний   інститут   ім. М.І. Пирогова  - 1980р.,

Заслужений лікар України – 2004р.
Має державні нагороди:
Медаль «За трудову відзнаку» - 1978р.,  Почесний громадянин м.Миколаєва – 2001р., Почесна грамота МОЗ України – 2008р., Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 2010р., Почесна відзнака за заслуги перед м.Миколаєвом – 2010р.,  Орден Української православної церкви «Равноапостольного князя Володимира».
Вища кваліфікаційна категорія з хірургії, вища кваліфікаційна категорія з організації і управління охороню здоров'я.
Заступник головного лікаря з лікувальної роботи:   
 ml3-UDO.jpg

Удовиченко Петро Миколайович
Закінчив  Ворошиловградський  медичний   інститут у 1983 р., 
Вища кваліфікаційна категорія з хірургії, вища кваліфікаційна категорія з організації і управління охороню здоров’я.

- Заслужений лікар України - 2020 року

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи:  
zast1


Дячук Юрій Климович
Закінчив Тернопільський медичний інститут
ім. акад. І.Я. Горбачевського у 1994 році зі спеціальності "Лікувальна справа".
Вища кваліфікаційна категорія лікаря ортопеда-травматолога, вища кваліфікаційна категорія з організації і управління охороню здоров’я.

 

04 territory1

   Міська лікарня № 3 /Суднобудівників/ була введена в дію та розпочала надавати медичну допомогу хворим з 1988 року. Спільними зусиллями керівництво міста та профсоюзи переконали міністерство суднобудування СРСР, попри конкуренцію з боку іншого значного центру суднобудування - м.Ленінграда, в доцільності та необхідності будування багатопрофільної лікарні саме у м.Миколаєві, у місті корабелів.
   Великі суднобудівні підприємства міста Миколаєва разом збудували та ввели в дію нашу лікарню – останній лікарняний заклад у області, створений за типовим проектом.
   В 1988 р. був введений в дію перший – терапевтичний корпус лікарні, в наступному 1989 році введено в дію другий –хірургічний корпус і лікарня запрацювала на повну потужність.

05 ekg ziko 1

 

Сьогодні в міській лікарні № 3 м.Миколаєва розгорнуто 315 стаціонарних ліжок: 235 – для надання допомоги хворим з захворюваннями хірургічного профілю, та 80 ліжок для надання допомоги хворим терапевтичного профілю.

 

Це - 8 відділень  хірургічного профілю: загальна хірургія, судинна хірургія, опікове, урологічне, онкоурологічне, травматологічне, ендохірургічне, проктологічне відділення. Також у лікарні  функціонують – терапевтичне та неврологічне відділення, реанімаціонно – анестезіологічна служба на 12 ліжок.

      На базі п’яти відділень лікарні розгорнуті обласні відділення хірургічного профілю, це – урологія, проктологія, гнійно-септична хірургія, травматологія та відділення термічної травми, завідуючи даних відділень є обласними фахівцями. Лікарі більшості відділень надають профільну планову та цілодобову екстрену хірургічну допомогу мешканцям м. Миколаєва та Миколаївської області.
      Міська лікарня № 3 – це ще і школа медичних кадрів. Лікарня є клінічною базою для підготовки лікарів-інтернів за фахом «хірургія», «анестезіологія та реаніматологія», «урологія» та »травматологія». У лікарні вже 20 років працює філія кафедри післядипломної підготовки лікарів-інтернів Одеської державної медичної академії і за ці роки співпраці пройшли підготовку вже декілька десятків молодих лікарів хірургічних спеціальностей.
      Сьогодні в лікарні працюють 750 високопрофесійних співробітників, більша частина лікарів та медичних сестер атестовані та мають вищу або першу кваліфікаційну категорію.

      Фахівці лікарні регулярно приймають участь у роботі науково-практичних конференцій (в тому числі і міжнародних), а також активно працюють на засіданнях міських та обласних фахових товариств.
Лікарня є базовим лікувально-профілактичним закладом для практичної підготовки студентів Миколаївського медичного коледжу. На базі закладу регулярно проводяться курси підвищення професійної підготовки для середніх медичних працівників хірургічного профілю для лікарень м. Миколаєва та області.
      За більше ніж 25 років фахівцями лікарні підготовлено до захисту 4 кандидатські і 1 докторська дисертації, підготовлено та видано      3 наукові монографії, більше як 270 наукових статей, отримано більше як 20 авторських свідоцтв на розроблені для практичної роботи нові методи діагностики та лікування хірургічних хворих.
      Всього за 28 років роботи у міській лікарні № 3 м.Миколаєва отримали медичну допомогу більше як 310 тис. громадян, хірурги лікарні виконали за цей період біля 165 тис. операцій.

   Сьогодні у лікарні працюють 2 кандидати медичних наук:

  • Бекало Тетяна Петрівна, зав.відділенням функціональної діагностики, міський фахівець з УЗД.
  • Снісаренко Петро Іванович, лікар-травматолог,

    а також - Заслужені лікарі України - 

  • Чеботарьов Олександр Петрович, головний лікар
  • Удовиченко Петро Миколайович, начмед
  • Снісаренко Світлана Павлівна, ординатор хірургічного відділення
  • Ярова Валентина Михайлівна, зав.терапевтичним відділенням.

      З 1997 року лікарню очолює Заслужений лікар України, хірург вищої категорії Чеботарьов Олександр Петрович.
Прекрасний хірург, ефективний керівник та наставник молодих лікарів, він зберіг та розвиває надалі потенціал колективу лікарів, має за головну мету та багато працює над покращенням матеріальної бази лікарні. Користується заслуженою повагою медичних працівників та громади м.Миколаєва.
      Грамотно проводить кадрову політику, активно сприяє професійному росту та творчому розвитку лікарів лікарні. Постійно контролює та направляє лікувально-діагностичну роботу служб та сприяє покращенню якісних показників роботи лікарні.
      З особистої ініціативи головного лікаря та з допомогою працівників лікарні, підприємств та мешканців м.Миколаєва На території лікарні зведена, та 07.09.2010 року урочисто освячена Архієпископом Миколаївським Пітиримом, православна каплиця Св. Пантелєймона Цілителя.  

06 chasovnya1

Каплиця щодня відкрита, двічі на неділю у ній проводиться служби Української православної церкви, що надає можливість зміцнення пацієнтам та працівникам лікарні не тільки фізичного здоров’я, але й духовної наснаги.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com