В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Комунальне підприємство Миколаївської міської ради
«Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки №1»

dpsp1 ent2


02

Адреса: м. Миколаїв, вул. 28-Армії 10/1

Телефони:
реєстратура 55-96-15
приймальня 55-95-63

 

      Філія стоматологічної поліклініки знаходиться за адресою: пр-т Центральний 265/10, телефон 55-15-20.

Головний лікар:

gv

 

      Ковальчук Едуард Віленович, вища категорія з організації управління охороною здоров'я, лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю ортопедична стоматологія


Заступник головного лікаря:

      Глушенко Олена Степанівна, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю терапевтична стоматологія, Вища кваліфікаційна категорія з організації управління охороною здоров'я

      В КП «ДП стоматологічної поліклініки № 1», першого рівня акредитації, функціонує: лікувальне, ортопедичне, хірургічне відділення, рентген-кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, зуботехнічна лабораторія.

Стоматологічна поліклініка має безтермінову ліцензію на провадження медичної практики з терапевтичної, ортопедичної та хірургічної стоматології, ортодонтії, фізіотерапії, рентгенології. 1
2 Лікарі-стоматологи в своїй роботі користуються високотехнологічними, якісними сучасними матеріалами.

Лікарями-стоматологами лікувального відділення освоєний метод лікування ускладненого карієсу із застосуванням депофореза.

Проводиться лікування ускладненого карієсу і парадонтита.

Всі лікарі відділення володіють технікою реставраційних робіт.
05

 

      Проводиться лікування і профілактика захворювань пародонту. Зубні відкладення знімаються за допомогою скалера, що робить процедуру більш щадною і ефективною. При лікуванні пародонту і слизової оболонки рота використовується апарат «Вектор». Результат лікування цим апаратом має тривалий позитивний ефект, ремісія досягається на декілька років.
Особливу увагу при первинному огляді пацієнта лікарі приділяють онкоосмотру порожнини рота із занесенням в медичну картку стоматологічного хворого.
      В ортопедичному відділені надається кваліфікована ортопедична і ортодонтична допомога. У відділенні виконуються роботи з металу (коронки і мостовидні протези), знімне протезування (повні і бюгельні протези, протези з термопласту). Також виготовляються коронки та штучні зуби з металопластмаси та металокераміки. Систематично здійснюється контроль за якістю зданих зубних протезів на кожному етапі роботи. Зуботехнічна лабораторія в повному обсязі оснащена всім необхідним для виготовлення зубних протезів.
      Лікарі-ортопеди спільно з лікарями хірургічного і лікувального відділень проводять роботу по зубному протезуванню на імплантатах. В процесі протезування дотримуються вимоги до його функціональності, а також приділяється особлива увага естетиці та природному зовнішньому вигляду.
      У відділенні проводиться зубне протезування для пільгової категорії населення.
      Протягом року лікарі-стоматологи відвідують семінари і виставки по стоматології, які проводяться в м. Миколаєві, а також інших містах України.

gram       У 2011 році КП «ДП стоматологічної поліклініки № 1» нагороджене Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерством охорони здоров’я України, Національною академією медичних наук України грамотою за вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com