В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Розташована на території підприємства, за адресою м. Миколаїв вул. Космонавтів 45

 

Проїзд - маршрутне таксі 31, 43, 26, 32, 63, 50, 9, 90

Телефони:
реєстратура 49-43-05
приймальня головного лікаря 49-95-77

Головний лікар:

лікар вищої категорії за спеціальністю організація охорони здоров'я і терапія Дем`янова Тетяна Георгіївна


Заступник головного лікаря з ЕТН :

Герасимюк Галина Олегівна, перша категорія за спеціальністю терапія

МСЧ обслуговує працівників  та пенсіонерів підприємства. Надає амбулаторно – поліклінічні послуги з терапії, неврології, хірургії, травматології, отоларингології, офтальмології.

Медико – санітарна частина розпочала свою діяльність у 1979 році. МСЧ обслуговує працівників  та пенсіонерів підприємства. 
Основним закладом медсанчастини є поліклініка, де проводиться прийом лікарями за основними спеціальностями . В МСЧ ведуть прийоми такі фахівці, як невропатог, терапевт, хірург, травматолог, окуліст, ЛОР, стоматолог, інфекціоніст, гінеколог, крім того, до складу медсанчастини входить денний стаціонар, фельдшерські здоровпункти в основних цехах підприємства.
Основне завдання медсанчастин полягає в наданні кваліфікованої медичної допомоги і проведення профілактичних, оздоровчих заходів на підприємстві.
Медсанчастина наближає медичну допомогу до місця роботи, забезпечує можливість лікарям вивчати виробничі умови, виявляти причини захворюваності і травматизму, розробляти і проводити спільно з адміністрацією підприємства і профспілковою організацією санітарно-профілактичні та лікувальні заходи по зниженню захворюваності і оздоровлення умов праці.
Робітники в медсанчастині обслуговуються за цеховим принципом: до цехів із загальною кількістю робочих близько 2 тис. прикріплюється цеховий лікар-терапевт, який поряд з лікуванням цих робітників у поліклініці медсанчастини організовує і проводить профілактичну роботу в прикріплених цехах. Цеховий лікар медсанчастини систематично аналізує захворюваність з тимчасовою втратою працездатності за окремими професіями; проводить періодичні медичні огляди робітників, які контактують з різними токсичними речовинами, а також робочих підлітків для раннього виявлення можливих профзахворювань, своєчасного лікування та правильного працевлаштування.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com