В

а

ж

л

и

в

о

 
 

1

  04 червня 2018 року в філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між даною філією, управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради та громадською організацією «Пенітенціарна Ініціатива».

  На превеликий жаль, темпи поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу та гепатиту С в Україні на сьогоднішній час є моторошними та катастрофічними. 

  Такі соціально-небезпечні хвороби насамперед стосуються уразливих верств населення. Відповідно, більшість таких осіб, оступилися в певний час свого життя і перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації. Не випадково, гаслом пробації в Україні є: «Пробація – можливості для змін». Бо кожному, хто є суб'єктом пробації надається можливість змінитися. Змінити своє відношення до свого життя, його цінностей та запоруки повноцінності – свого власного здоров'я.

3

  Тому Миколаїв став одним із учасників п'ятирічного проекту під назвою «Заради життя». 

  Даний проект поширюється на 12 областей України, включно з Миколаївською областю та є зовсім новим, як для України, так і для Миколаєва. Проект «Заради життя» фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), його метою є зменшення темпів поширення ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С шляхом виявлення, догляду та лікування людей, що мають ці захворювання і перебувають в слідчих ізоляторах, місцях позбавлення волі та в органах пробації в Україні.

  Від сьогодні усі клієнти пробації міста Миколаєва в даному кабінеті, що розташований за адресою: місто Миколаїв, вул. Спаська, 39 а, можуть пройти БЕЗКОШТОВНО тестування швидкими тестами на наявність у них ВІЛ-інфекції чи гепатиту С, не залежно від результату тестування отримати консультування та, за необхідності, подальше обстеження і лікування. 

  Саме завдяки масштабним та тривалим напрацюванням кожної зі сторін і особисто регіонального координатору з адвокації та оцінки моніторингу з питань ВІЛ,ТБ,ВГС в пенітенціарній системі в Миколаївській області – Добридник Тетяни Василівни має місце підписання даного Меморандуму та відкриття на базі філії кабінету Консультування. 

7

  Окремо, слід зазначити, що під час підписання Меморандуму начальником управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Шамрай Іриною Валентинівною наголошено на тому, що покрокові дії медичного персоналу стосовно подальшого обстеження і лікування осіб, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації та у яких швидкими тестами в кабінеті Консультування виявлено ВІЛ-інфекцію або гепатит С, попередньо прописані в Алгоритмі взаємодії (додаток до Меморандуму), а організація співпраці у частині проведення обстежень закріплена за профільними медичними закладами міста Миколаєва відповідним наказом управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради.

  Робоча зустріч закінчилася обговоренням подальших дій щодо ґрунтовної реалізації усіх аспектів Проекту «Заради життя» та висловленням щирого сподівання, що у тісній співпраці філії Центру пробації в Миколаївській області з управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради та громадською організацією «Пенітенціарна Ініціатива» зможемо вчасно виявити, надати догляд та лікуванням особам, що перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації міста Миколаєва і живуть з такими підступними хворобами, як ВІЛ, туберкульоз та гепатит С. 

 

Юлія Бойчук,
старший інспектор філії Центру пробації в Миколаївській області

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com