В

а

ж

л

и

в

о

 
 

LikBezKord  MSF надає лікуванння єфективними препаратами прямої дії, даклатасвіром та софосбувіром, з тривалістю лікування 12 або 24 тижні у партнерстві з
Миколаївським обласним центром паліативної допомоги та інтегрованих послуг (МОЦПДІП). Також всі пацієнти отримують повну підтримку з
лабораторного моніторингу та консультації щодо гепатиту С.

  Послуги з супроводу пацієнта, навчання та консультування надаються для покращення прихильності до лікування та напрацювання практик, які сприяють поліпшенню здорового способу життя.

  Програма реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та органів
охорони здоров'я у Миколаївській області .

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що розпорядженням Миколаївського міського голови від 26.07.2018 № 286-рк припинено дію контракту з керівником закладу охорони здоров’я, укладеного з головним лікарем міської лікарні №1 Гушлевським Віктором Івановичем, та звільнено його з посади 27.07.2018.

  Виконання обов’язків головного лікаря покладено на завідуючу ендокринологічним відділенням міської лікарні №1 Грачову Марію Георгіївну.

kor2     18 травня 2018 року головні лікарі комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медично-санітарної допомоги №5», комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медично-санітарної допомоги №6» та міського протитуберкульозного диспансеру прийняли участь у поповненні «банку крові».
     Життя людини непередбачуване. В будь-який момент може статися ситуація, яка буде потребувати термінового переливання крові. Це стосується наших дітей, родичів, знайомих.

1

  04 червня 2018 року в філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між даною філією, управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради та громадською організацією «Пенітенціарна Ініціатива».

1

     За ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України починаючи з 1997 року в Україні 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
     Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосердніша професія - медична сестра.
     Чи варто говорити, як багато в охороні здоров’я залежить від медичних сестер!
Праця медичної сестри відповідальна і складна, немає місії благороднішої,  ніж повернути хворому радість одужання.
     Медична сестра найбільше від інших проводить свій час біля хворого і це не безликий виконавець лікарських призначень, а повноправний учасник процесу лікування.

    Сьогодні, 20 квітня 2018 року, в міській лікарні №5 проходив суботник.

    Загальними силами працівників лікарні відбулося прибирання території самої лікарні та території, що прилягає.

ML5Sub1

    Проведено побілка дерев, фарбування огорож, прибирання сміття та ін.

ML5Sub2

    За результатами проведеної роботи був наведений порядок та лад на території закладу.

ML5Sub3

Фото1 Фото2

  Міський голова Олександр Сенкевич разом з начальником управління охорони здоров’я ММР Іриною Шамрай здійснили моніторинговий візит до КНП ММР «МЛ №1» по контролю дотримання виконання правил, визначених МОЗ України, щодо роботи лікувального закладу в умовах пандемії COVIR-19, виконання наказів МОЗ України, обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Перший заступник міського голови Володимир Криленко разом з начальником управління охорони здоров’я Іриною Шамрай здійснили виїзну перевірку низки міських медичних закладів. За словами першого віцемера, наразі всі лікарні мають працювати, чітко дотримуючись вимог карантину, правил, визначених Міністерством охорони здоров’я України щодо недопущення занесення та поширення випадків COVID-19, наказів обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, лікарняні заклади переведено в режим карантину, припинено планову госпіталізацію та планове надання медичної допомоги, визначено години відвідування хворих у стаціонарних відділеннях, призупинено проведення планових щеплень.

Фото1 Фото2

  05.03.2020 на базі Міської лікарні № 1 (вул. 2 Екіпажна, 4) проведені тренувальні навчання заходам особистої безпеки, профілактики, діагностики, надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подальшого направлення згідно затвердженого маршруту до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.

На виконання протоколу  позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ НС при Миколаївській ОДА від 26.02.2020 №2, в усіх лікувальних закладах міста 04.03.2020р. було проведено  тренувальні заняття медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки, попередження занесення, поширення, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.

z2 Junitus 1

  07.02.2020 р. в ЦПМСД № 2 відбувся тренінг з діагностики раку молочної залози. Лікарі Центру подякували співробітникам  ММБФ "Юнітус"  та лікаря гінеколога  пологового будинку  №1 Нагорну Т.В. за організацію заходу  та надану змістовну інформацію.

  06.02.2020 міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу Міської дитячої лікарні № 2 нового керівника закладу Олександра Дем’янова, який був призначений на посаду за  результатами проведеного конкурсу 21.01.2020. 

  «Треба слухати людей, треба слухати спеціалістів, треба слухати колектив, бо в першу чергу керівник - це люди, що йдуть за ним. Я бажаю Вам, щоб Ви разом зробили цю лікарню кращою, сил, наснаги, дружнього колективу»: - такі слова настанови дав мер новому керівнику закладу.

Фото1 Фото2

  Сьогодні 4 лютого на вул. Соборній відбулись заходи до всесвітнього дня боротьби проти раку. Одним з партнерів заходу виступило управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради. В акції прийняли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,освіти, культури, туризму, молоді та спорту ММР Сергій Мотуз, заступник начальника УОЗ ММР Віктор Фаюк, директор ММБФ «Юнітус» Сергій Ваненков, представники медичної громади міста та мешканці міста.

ml5 2

  З нагоди прийдешнього Нового року та Різдва Христового до маленьких пацієнтів дитячого відділення КНП ММР «Міська лікарня №5» 27.12.2019 року завітали заступник голови Корабельної адміністрації м. Миколаєва Луцька А.В. разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.

  У заході взяли участь адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5» та колектив дитячого відділення.

Фото1 Фото2

  Сьогодні, 16 грудня, міський голова Олександр Сєнкевич проінспектував завершальний етап будівництва травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги.

  Разом з ним на об’єкті побували перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай, представники підприємства-підрядника.

CalenVacz

  В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за сприяння Благодійної фундації АнтиСНІД США в Україні (АНF) з 25.11 по 29 11.2019 року в поліклініці КНП ММР «Міська лікарня №5» проводився тиждень анонімного безкоштовного тестування на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами. У тестуванні прийняли участь – 151 особа.

Головний лікар  - Олена ТЕРЕНТЬЄВА

Фото1 Фото2

  14.11.2019 в Міжнародний день цукрового діабету в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбувся особистий прийом начальника управління батьків дітей хворих на цукровий діабет, представників хворих та хворих на цукровий діабет.

  Були обговорені проблемні питання щодо забезпечення хворих препаратами інсуліну та глікогеном, витратними матеріалами для обслуговування помп, а також шприцами, тест-смужками та ланцетами.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com