В

а

ж

л

и

в

о

 
 

LikBezKord  MSF надає лікуванння єфективними препаратами прямої дії, даклатасвіром та софосбувіром, з тривалістю лікування 12 або 24 тижні у партнерстві з
Миколаївським обласним центром паліативної допомоги та інтегрованих послуг (МОЦПДІП). Також всі пацієнти отримують повну підтримку з
лабораторного моніторингу та консультації щодо гепатиту С.

  Послуги з супроводу пацієнта, навчання та консультування надаються для покращення прихильності до лікування та напрацювання практик, які сприяють поліпшенню здорового способу життя.

  Програма реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та органів
охорони здоров'я у Миколаївській області .

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що розпорядженням Миколаївського міського голови від 26.07.2018 № 286-рк припинено дію контракту з керівником закладу охорони здоров’я, укладеного з головним лікарем міської лікарні №1 Гушлевським Віктором Івановичем, та звільнено його з посади 27.07.2018.

  Виконання обов’язків головного лікаря покладено на завідуючу ендокринологічним відділенням міської лікарні №1 Грачову Марію Георгіївну.

kor2     18 травня 2018 року головні лікарі комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медично-санітарної допомоги №5», комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медично-санітарної допомоги №6» та міського протитуберкульозного диспансеру прийняли участь у поповненні «банку крові».
     Життя людини непередбачуване. В будь-який момент може статися ситуація, яка буде потребувати термінового переливання крові. Це стосується наших дітей, родичів, знайомих.

1

  04 червня 2018 року в філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між даною філією, управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради та громадською організацією «Пенітенціарна Ініціатива».

1

     За ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України починаючи з 1997 року в Україні 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.
     Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосердніша професія - медична сестра.
     Чи варто говорити, як багато в охороні здоров’я залежить від медичних сестер!
Праця медичної сестри відповідальна і складна, немає місії благороднішої,  ніж повернути хворому радість одужання.
     Медична сестра найбільше від інших проводить свій час біля хворого і це не безликий виконавець лікарських призначень, а повноправний учасник процесу лікування.

    Сьогодні, 20 квітня 2018 року, в міській лікарні №5 проходив суботник.

    Загальними силами працівників лікарні відбулося прибирання території самої лікарні та території, що прилягає.

ML5Sub1

    Проведено побілка дерев, фарбування огорож, прибирання сміття та ін.

ML5Sub2

    За результатами проведеної роботи був наведений порядок та лад на території закладу.

ML5Sub3

Фото1 Фото2

  7 липня міська лікарня № 3 та лікарня швидкої медичної допомоги Миколаєва отримали сучасні апарати штучної вентиляції легень. Медичне обладнання експерт-класу передано групою компаній COFCO International у якості благодійної допомоги громаді міста.

  COFCO International представляють дві компанії: ТОВ "COFCO Agri Resources Ukraine" - генеральний директор Володимир Осадчук; ТОВ "Дунайська судоходно-стивідорна компанія" - генеральний директор Юрій Булгаков.

Фото1 Фото2
  Сьогодні відбулося урочисте нагородження колективу Міська дитяча лікарня 2 Грамотою Верховної Ради України. У нагородженні взяли участь голова ГО «Миколаїв - єдина родина» Чайка Владислав Володимирович та секретар Миколаївської міської ради Козакова Тетяна Вікторівна.
Хочу подякувати всьому колективу!

  03.06.2020 мер міста Олександр Сєнкевич відвідав з робочим візитом заклади охорони здоров’я м. Миколаєва. Поспілкувався з колективами закладів щодо роботи в умовах впровадження медичної реформи та протидії поширення корона вірусу COVID-19.

Міська лікарня № 1:

Фото1 Фото2

  Оглянув нове обладнання - автоматизовану портативну систему виявлення нуклеїнових кислот iPonatic» (для ПЛР-діагностики), яка успішно пройшла роботу в тестовому режимі, отримала дозвіл на проведення обстежень з ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» та з 02.06.2020 запрацювала з повним навантаженням.

За результатами проведених конкурсів на заміщення вакантних посад в закладах охорони здоров’я міста з 1 червня 2020 Миколаївською міською радою укладено договори, за якими приступили до роботи 11 директорів комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради

Серед них троє новопризначених керівників, яких представила колективам закладів в перший робочий день мер міста Олександр Сєнкевич та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

ПБ № 3

Фото1 Фото2

Фото1 Фото2

В цей чудовий день 1 червня 2020 року- День захисту дітей, працівники КНП ММР "ЦПМСД №1" привітали наших маленьких відвідувачів та приготували невеличкі сюрпризи.Кожен із дітей має потребу у любові, турботі та безпеці. Кожна дитина гідна рости здоровою.

  Велику увагу міська влада приділяє дітям з особливими потребами. 01.06.2020 в міську дитячу лікарню № 2 завітав мер Миколаєва  Олександр Сєнкевич. Цього дня з нагоди Дня захисту дітей був презентований кабінет для надання стоматологічної допомоги з анестезіологічним забезпеченням для дітей з особливими потребами.  На його оснащення із міського бюджету виділено 611,200 тис.грн. В лікарні проведені всі необхідні підготовчі роботи та подана в МОЗ України документація на отримання закладом ліцензії на стоматологічну допомогу. 

Вишиванка УОЗ

Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо,
що любов до України живе в наших серцях.
Вишиванка – це незмінний і завжди сучасний символ України
Вражаємо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Відповідно до Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) медичні та інші працівники, які працюють в установах охорони здоров'я, що надають допомогу хворим корона вірусом, а також особи, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19 мають проходити регулярне тестування

Фото1 Фото2

  Міський голова Олександр Сенкевич разом з начальником управління охорони здоров’я ММР Іриною Шамрай здійснили моніторинговий візит до КНП ММР «МЛ №1» по контролю дотримання виконання правил, визначених МОЗ України, щодо роботи лікувального закладу в умовах пандемії COVIR-19, виконання наказів МОЗ України, обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Перший заступник міського голови Володимир Криленко разом з начальником управління охорони здоров’я Іриною Шамрай здійснили виїзну перевірку низки міських медичних закладів. За словами першого віцемера, наразі всі лікарні мають працювати, чітко дотримуючись вимог карантину, правил, визначених Міністерством охорони здоров’я України щодо недопущення занесення та поширення випадків COVID-19, наказів обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, лікарняні заклади переведено в режим карантину, припинено планову госпіталізацію та планове надання медичної допомоги, визначено години відвідування хворих у стаціонарних відділеннях, призупинено проведення планових щеплень.

Фото1 Фото2

  05.03.2020 на базі Міської лікарні № 1 (вул. 2 Екіпажна, 4) проведені тренувальні навчання заходам особистої безпеки, профілактики, діагностики, надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подальшого направлення згідно затвердженого маршруту до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com