В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Famely2  Порядок оформлення в закладах охорони здоров’я документів на отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю

  Вам необхідно:

1. Звернутися до сімейного лікаря чи педіатра, якого Ви обрали та уклали Декларацію.

Якщо Ви не обрали лікаря дитині заздалегідь, - покваптеся, та зробіть це в одному з КНП ММР «ЦПМСД № 1,2,3,4,5,6,7» за своїм вибором. Місце реєстрації дитини не має значення для укладання Декларації з обраним лікарем.

2. Після огляду та відповідного обстеження дитина буде направлена на засідання лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров’я.

3. Висновок з рішенням ЛКК направляють до районного управління соціальних виплат та компенсацій, в якому буде проведена процедура оформлення необхідних документів на отримання соціальної допомоги.

4. Впродовж 1 місяця (максимальний термін) дитині буде складена «Індивідуальна програма реабілітації» згідно якої дитина отримуватиме різні реабілітаційні заходи: медичні, освітні, соціальні, засоби технічної реабілітації, вироби медичного призначення, санаторно-курортне лікування та інше. За необхідносте вона може коригуватися.

  З усіх медичних питань що виникають, Ви можете звертатися:

1. До обраного лікаря, який надає первинну медичну допомогу (педіатр, сімейний лікар).

2. До керівництва закладу охорони здоров’я.

3. До відділу звернень та скарг УОЗ ММР за телефоном 37-11-63.

Бажано дотримуватися наведеного порядку звернень!

 

bann comin

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com