В

а

ж

л

и

в

о

 
 

фотоdytyУПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради  стурбоване захворюванням вашої дитини та сприяє забезпеченню дитини необхідними медикаментами та діагностичними обстеженнями.

Для отримання інформації та допомоги просимо Вас:

1. Заключити декларацію на медичне обстеження та лікування з лікарем педіатром або сімейним лікарем, якого ви обрали.

2. Отримати у свого лікуючого лікаря онкогематологічного відділення рекомендації щодо обстеження та лікування дитини (перелік необхідних обстежень та медикаментів)

3. Звернутися до заступника головного лікаря з питань дитинства Центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем підписання декларації, для отримання інформації щодо можливості забезпечення Вашої дитини медикаментами супроводжуючої терапії по безкоштовним рецептам, лабораторному та інструментальному обстеженні (КТ, МРТ, УЗД, НСГ, ЕЕГ), та оздоровлення за рекомендаціями профільного спеціаліста.

4. Оформити інвалідність за місцем підписання декларації згідно рекомендацій профільних спеціалістів Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні або документи на матеріальну допомогу до оформлення групи інвалідності, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2018 № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р.  № 1751 і від 21 листопада 2013 р. № 917».     

По всім питанням, які не вирішуються у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, звертатись до управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради (вул. В. Морська, 56):logo2

   відділ по охороні материнства та дитинства (тел. 37-31-07);

   відділ по роботі зі зверненнями громадян    (тел. 37-11-63).

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com