В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Famely2  Порядок оформлення в закладах охорони здоров’я документів на отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю

  Вам необхідно:

1. Звернутися до сімейного лікаря чи педіатра, якого Ви обрали та уклали Декларацію.

Якщо Ви не обрали лікаря дитині заздалегідь, - покваптеся, та зробіть це в одному з КНП ММР «ЦПМСД № 1,2,3,4,5,6,7» за своїм вибором. Місце реєстрації дитини не має значення для укладання Декларації з обраним лікарем.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.

  Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник письмово звертається (заява у довільній формі) за місцем проживання до управління соціального захисту населення, маючи при собі наступний пакет документів:

  •   паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або інший документ, що засвідчує особу дитини;
  •   індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  •   виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

фотоdytyУПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради  стурбоване захворюванням вашої дитини та сприяє забезпеченню дитини необхідними медикаментами та діагностичними обстеженнями.

Для отримання інформації та допомоги просимо Вас:

1. Заключити декларацію на медичне обстеження та лікування з лікарем педіатром або сімейним лікарем, якого ви обрали.

2. Отримати у свого лікуючого лікаря онкогематологічного відділення рекомендації щодо обстеження та лікування дитини (перелік необхідних обстежень та медикаментів)

Додаток 1. 

ПЕРЕЛІК
лабораторних досліджень, що проводяться в Централізованій
багатопрофільній клініко-діагностичній лабораторії.

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com