В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  17 травня 2019 року в Миколаївській міській раді відбулось засідання Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу. На ньому були присутні перший заступник міського голови Володимир Криленко, члени Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу, в кількості 18 осіб: депутати Миколаївської міської ради  Сергій Карцев та Олена Кісельова, голова Госпітальної ради – начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай,    представники м. Миколаєва, Березанського, Миколаївського, Новоодеського та Очаківського районів.

res1

На засіданні було розглянуто та одноголосно затверджено Положення про Госпітальну раду Миколаївського госпітального округу.

Присутні обмінялись пропозиціями щодо затвердження Плану розвитку Миколаївського госпітального округу на 2019-2022 р.р. та своїм баченням основних завдань, розвитку та співпраці закладів охорони здоров’я, в умовах існування Миколаївського госпітального округу.

res1

На засіданні було одноголосно підтримано пропозицію придбання та встановлення ангіографічного обладнання в закладі охорони здоров’я Миколаївського госпітального округу – міській лікарні № 1.

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com